Любов Любов

Eveline Cosmetics Extension Volume 4D False Definition Push Up Volume and Curl Туш для вій

Eveline Cosmetics Extension Volume 4D False Definition Push Up Volume and Curl Туш для вій

Почитала відгуки на різні бюджетні туші і зупинилася на цій. Хотілося б звичайно більш дорогу, але якось жаль грошей, та й не бачу особливо сенсу в цьому.
Фарбую вії я швидко, завжди поспішаю, тому особливо щось вимальовувати не маю часу.
Вибирала щіточку з короткими щетинками, бо з довгими чомусь відпечатується мені на верхній повіці. Вигнута форма була спочатку трохи дивна, але я звикла, і зараз мені подобається, як вона припіднімає вії.
Футляр зручний. Отвір достатньо маленький, так що при витягуванні щіточки на ній не залишається дуже багато туші. Правда, кожного разу, коли вставляю її назад, переживаю, щоб не зламати)) ,Але, думаю, буде все гаразд.
Густота туші в самих раз, не дуже рідка, але й не густа. Не відпечатується, не розмазується, не сипеться. Вії не зклеює, виглядають досить гарно та природньо. Колір чорний, але не занадто. Добре зтирається кремовим засобом.
Користуюся вже місяць, недоліків поки що не бачу. Ця туш мене повністю влаштовує. Ціна гарна.

Eveline Cosmetics Extension Volume 4D False Definition Push Up Volume and Curl Туш для вій
Eveline Cosmetics Extension Volume 4D False Definition Push Up Volume and Curl Туш для вій