MAXIMOVA🌷

Фіксуючий гель для брів Eveline Cosmetics Brow & Go Fixing Eyebrow

Фіксуючий гель для брів Eveline Cosmetics Brow & Go Fixing Eyebrow
Фіксуючий гель для брів Eveline Cosmetics Brow & Go Fixing Eyebrow

Я пробую різні гелі для брів в бюджетному сегменті. Прийшла черга розказати про гель від Eveline. Купувала за знижкою за 115 грн, зараз на сайті взагалі чудова ціна на нього - 96 грн!

Це прозорий фіксуючий гель, об’ємом 6мл.

  • Як завжди за декілька використань він починає мутніти, це нормально і мене не бентежить (якщо вам не бодобається такий візуальний бруд - купуйте гелі кольорові або в непрозорій тубі).
  • Щіточка. Вона маленька і звужена до кінчика, на якому іноді може набиратись забагато продукту. Досить зручна, брови прочесує і вкладає! Зі своєю фуркцією справляється.
  • Фіксація. Мої брови середньої жорсткості і гель їх фіксує добре (не залізобетонно), вони виглядають досить природньо, укладеними і охайними. Досягти з ним ефекту ламінації у мене не вийшло.
  • Не залишає нальоту і білих слідів але є ефект вологого фінішу, волоски трошки поблискують. (Для декого може бути мінусом)
  • Запах. Дійсно, як багато пишуть, він пахне клеєм, та я його кожен раз не нюхаю😅 Також для когось може виявитись мінусом.
Фіксуючий гель для брів Eveline Cosmetics Brow & Go Fixing Eyebrow
Фіксуючий гель для брів Eveline Cosmetics Brow & Go Fixing Eyebrow
Фіксуючий гель для брів Eveline Cosmetics Brow & Go Fixing Eyebrow
Фіксуючий гель для брів Eveline Cosmetics Brow & Go Fixing Eyebrow
Фіксуючий гель для брів Eveline Cosmetics Brow & Go Fixing Eyebrow

Спочатку я підмалювала брови мікро олівцем від Lamel у відтінку 403. Потім вклала гелем, так вони виглядають одразу після нанесення. Мені подобається ефект. Бровки тримаються укладеними протягом дня. Зрозуміло, що під вечір форма трохи втрачається. За таку ціну - це чудовий гель!