𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Ідеальний скульптор від Nyx у відтінку 09 So taupe

Ідеальний скульптор від Nyx у відтінку 09 So taupe
Ідеальний скульптор від Nyx у відтінку 09 So taupe
Ідеальний скульптор від Nyx у відтінку 09 So taupe

Рум'яна від Nyx у відтінку So taupe - це ідеальний скульптор для обличчя.

Я давно на нього заглядувалася, та придбала лише нещодавно.

Якщо ви в пошуках вдалого відтінку скульптора, то цей варіант просто прекрасний! Я в захваті від нього, бо він як раз той самий правильний taupe, який не дає рижого кольору. Відтінок холодний, дає природню тінь і гарно підкреслює рельєф обличчя у тих місцях, де потрібно.

Засіб щільно спресований, добре набирається на пензель і переноситься на шкіру. Пігментація чудова! Плямами не лягає, добре тушується, тому можно контролювати насиченість кольору.

При набиранні на пензель не пилить. Текстура приємна, шовковиста, матова.

Навіть не знаю, чому цей відтінок потрапив до рум'ян, а не як повноцінний окремий скульптор...

Упаковка звичайна, пластикова, багато хто від неї не в захваті, але мене все влаштовує. Якість у скульптора відмінна. На фото можно побачити порівняння свотчей зі скульптором від Relouis (який я теж обожнюю). Nyx по відтінку трошки темніший і більш холодніший, та тауповий.

За допомогою скульптора від Nyx (я буду вже так називати ці рум'яна) я виділяю скули і застосовую ще на окремих ділянках обличчя. Мені подобається як він виглядає: колір, якість, легкість у розтушовці і т.д.

Для мене він один з найкращих.

Ідеальний скульптор від Nyx у відтінку 09 So taupe
Ідеальний скульптор від Nyx у відтінку 09 So taupe
Ідеальний скульптор від Nyx у відтінку 09 So taupe