Anastasiia Anastasiia

Відгук на всім славнозвісний ВВ від Erborian 🌿

Відгук на всім славнозвісний ВВ від Erborian 🌿
Відгук на всім славнозвісний ВВ від Erborian 🌿

Одного разу після покупки тонеру мені дали маленький пробничок ВВ крему від Erborian в кольорі Nude, після чого цей ВВ став моїм улюбленцем в моїй косметичці

Раніше не зважаючи на те , що в мене проблемна шкіра , я "штукатурки" на себе не шкодувала , і наносила добрячий слой тону. Так як я обожнювала плотні тональні , то моїми фаворитами були Estée Lauder Double Wear і тональна основа Max Factor Facefinity Lasting Performance, тому можна з цього вже зробити висновок, що в сторону ББ крему я навіть не дивилась 🙈

І яким було моє здивування, коли я нанесла на обличчя пробник від Erborian 🤯

Я була надзвичайно здивована тим , що

  • Мені цього пробника вистачило на 3 рази 🫣
  • Обличчя себе почувало ніби без макіяжу зовсім
  • Шкіра була сяюча , та виглядала дуже здорово
  • І найголовніше це те , що цей ББ перекривав мені всі мої недостатки 😱

Після цього ,я без роздумів , після закінчення пробничку побігла за мініатюрою 15мл.

І знаєте що ? Не дивлячись на малееесенький мілілітраж і на те , що я наносила плотним слоєм тональні , мені цього продукту вистачило (увага!) на 2 місяці з тим розрахунком , що малювалась я щодня 🫣

Я досі без поняття як це сталось , але з впевненістю можу сказати , що після цієї манюні, в мене нічого кращого не було

Знаю, що аналогом BB від Erborian називають ВВ від Purito ,але на мою думку Purito повівнюючи з Erborian не зовсім підійде дівчаткам з жирним типом шкіри , і тим більше на літо, бо обличчя "жирний налисник" вам забезпечено , і особисто я відчувала, що в мене щось є на обличчі з ВВ від Purito, але знову ж таки , все дуже індивідуально 😌

Отож , мої висновки щодо BB cream Erborian: КУЛЬТОВИЙ ЕФЕКТ «ШКІРИ НЕМОВЛЯ»

  • ББ крем дуже економний
  • Надзвичайно невагомий на обличчі 🧖🏼‍♀️
  • Дуже легко розподіляється пальчиками (наношу його тільки так , бо спонж дуже багато з'їдає продукту)
  • Дуже красивий оксамитовий фініш
  • З цим кремом виходить саме той макіяж "без макіяжу" ,ну дуже вже натурально виглядає на обличчі , бо його зовсім не помітно
  • SPF 20 🥰
  • Не підкреслює лущення шкіри і пори 💔
  • Ідеально підлаштовується під ваш тон шкіри
  • Як на мене , дуже приємний ненав'язливий аромат
  • І найголовніше НЕ КОМЕДОГЕННИЙ (перевірено особисто людиною, яка живе з проблемою комедонів 9 років) , після нього в мене шкіра тільки покращується 😍

Цей продукт на 100% відпрацьовує кожну копійочку, що ви на нього потратите

Я дуже задоволена , що такий продукт існує , і підходить дівчаткам з проблемною шкірою

Поділіться своїми враженнями від даного продукту❤️

Яка ваша улюблена тональна основа , або ж ББ?

Мені цікава Ваша думка 👸🏼🥰

Відгук на всім славнозвісний ВВ від Erborian 🌿
Відгук на всім славнозвісний ВВ від Erborian 🌿
Відгук на всім славнозвісний ВВ від Erborian 🌿
Відгук на всім славнозвісний ВВ від Erborian 🌿
Відгук на всім славнозвісний ВВ від Erborian 🌿