𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark

Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark

Що стосується туші для вій, то Maybelline мій фаворит серед інших виробників.

Думаю по прев'ю фото ви могли здогадатися яка тушь є моєю улюбленою.

Так, це тушь Lash sansational! Флакони на фото ще всі нові і запечатані, я взяла про запас )) Але в цьому дописі річ про іншу туш, а саме з останніх новинок - Maybelline New York Colossal Curl Bounce After dark.

Взагалі, мені подобається тушь з силіконовую щіточкою і цю я брала заради інтересу, бо люблю пробувати новинки.

Забігая наперед можу відмітити, що тушь непогана і серед тих, що від Maybelline саме з щіточками із ворсу - гідний варіант, але у порівнянні з моєю улюбленицею ця не так вразила, хоча вона і має багато приємних особливостей.

У цієї новинки досить привабливий дизайн, флакон об'ємний, оформлення цікаве і оригінальне.

Щіточка з ворсу, невелика, середніх габаритів, у в користуванні зручна.

Колір туші і справді насичений вугільно-чорний.

Текстура гарна, кремова, консистенція як раз ідеальна: не рідка і не густа.

У мене досить непогані свої вії і дана тушь добре підкреслює їх. На щіточку набирається оптимальна кількість продукту.

Лягає туш рівномірно та має схильність швидко застигти. При цьому повторно тушь гарно наноситься і якщо від разу накладати другий шар, а також якщо робити це трошки пізніше. Дивно, але з перших днів, близько 2-3 тушь якось не дуже охайно лягала і комочки були місцями і осипання під час нанесення, але через деякий час вона немов розкрасилась і стала подобатися мені більше. На віїї вже лягала значно охайніше.

Тушь надає ефектний об'єм і подовження, вії робить більш виразними. З нею можно зробити ефект накладних вій, якщо нанести в два рази. Також є легке підкручення, відчувається вона комфортно.

Одразу після фарбування мені все подобається, але тушь має якусь дивну особливість - після того як вона застиган, кінчики вій начебто підкручуються, але можуть у різні боки завертатися. А с плином деякого часу форма, що була спочатку, саме як вкладені вії, вони трохи змінюється. Вії наче трохи опускаються, вони не так припвдняті.

В цілому, тушь сподобалась, але є незначні нюанси: можливі в невеликій кількості комочки, хоча їх більше видно на макро фото і можливе незначне осипання навіть в той час, як фарбуешь вії. А так стійкість чудова. Мені подобається, що за допомогою цієї туші я швидко можу нафарбувати вії і отримати шикарний ефект довгих і об'ємних вій.

Змиваеися вона без проблем. На протязі дня очі не подразнює. Чи куплю повторно? Навіть не знаю, 50/50, бо в мене вже є улюблена тушь, яка влаштовує мене на 100%, але і ця від Maybelline гідна уваги.

Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark
Туш для вій від Maybelline the Colossal Curl bounce After dark