MAXIMOVA🌷

Макіяж на вечірку, який пішов не за планом🙈

Макіяж на вечірку, який пішов не за планом🙈

Збираючись на якусь подію, я люблю залишитись на одинці з собою, щоб ніхто не заважав, включити музику і фарбуватись. На цьому етапі у мене вже створюється гарний настрій!🥰Обожнюю такі моменти✨

Так я планувала провести збори і на вечірку але не склалось. З’явились новини, що на нашому блокпосту велика тянучка, а це означало, що потрібно виїхати на 40 хвилин раніше і на макіяж залишалось 15 хвилин😵‍💫

Отож, вирішила робити простий макіяж, на який мені точно вистачить сил. Це б мінімізувало неочікувані неприємності😅 Бо, наприклад, малювати червоні губи в поспіху - не найкраща ідея😂

Все дуже бюджетно, і цікавий факт: абсолютно вся косметика на фото - з’явились у мене в цьому році завдяки клубу, порадам дівчат та моєму бажанні спробувати щось нове🫶

  • Обличчя: тональний - хітяра цього року Lamel Smart skin тон 402; консилер Maybelline Fit Me тон 05; пудра Patricia Ledo Мagnetique Collection тон 2; корекція знаменитими (не)румянами Lamel у відтінку taupe тон 404; рум’яна Ln pro тон 101 рожевий.
  • Очі: стрілочка коричневою підводкою Glam bee 02; вії профарбовані моєю улюбленою тушшю Glam bee Sentiment.
  • Брови: мікро олівець Lamel 403; фіксуючий гель Lamel Make Up Lamination Brow & Lash.
  • Губи: які фарбуватись вже на ходу в машині - це улюблене поєднання двох олівчиків. Всі губи профарбовую Lamel 405, а розтушований контур роблю Glam bee 110.

Вся ця косметика дозволяє мені фарбуватись досить швидко і бути впевненою в результаті. Можу радити спробувати кожен з цих засобів, за свої гроші вони працюють досить добре👌

Мені стало цікаво скільки може коштувати такий набір для повного макіяжу, що був на мені. Тому я порахувала разом всі ціни (обирала акційні ціни, які діють на сьогоднішній день). І я приємно вражена! Можна зібрати таку косметичку за 1021 грн🔥

Примчала на місце я майже вчасно, з запізненням лише у 5 хвилин. Про свої враження від свята та атмосферу, яка панувала розказувала в цьому дописі https://club.makeup.com.ua/post/23365/

А вже вдома побачила яскраву стрічку, в якій ви, дівчата, зробили онлайн вечірку з чудовими макіяжами😍 Розглядаючи ваші фото я приміряла на себе образи і думала, як би нафарбувалась маючи більше часу😁 Точно очі не обійшлись би однією стрілочкою, а сяяли б тінями з блискітками✨