DARIIAKOVACH

XMAS Makeup💌

XMAS Makeup💌

Я вирішила створити челендж самій собі і відмовитись від макіяжу на місяць, абсолютно повністю. Так як я не святкуватиму,то і макіяж відповідно робити не планую

Мій челендж вже розпочався з 1 грудня (він вже не вперше,я частенько роблю такі місяці відпочинку) ,та я підготувалась зарання з дописами про макіяж)

XMAS Makeup💌

Я дуже полюбила на собі червону помаду,доросла до неї🤭

Цього року ми зустрічаємо деревʼяного зеленого Дракона

Що варто одягнути чи який колір обрати для образу?

Це мають бути такі кольори:

  • Зелений ( відповідає за оновлення і зростання, гармонію та баланс, процвітання й багатство.)
  • Жовтий (чи золотий приносить оптимізм і процвітання)
  • Червоний (надає життєвої сили й сповнює пристрастю)

Також додатково можна обрати такі кольори:

  • білий
  • сріблястий
  • помаранчевий
  • рожевий (фуксія)
  • бордовий
  • фіолетовий

Білий-це символ чистоти і оновлення.

Червоний-надає життєвої сили

Тож мій образ саме в цих кольорах

Але окрім Нового Року попереду ще Різдво

А Різдво у мене завжди асоціюється з червоними прикрасами і білим снігом

Тож надихатись мені було чим

Я з тих людей,хто не любить зачісок. Але у мене є свої причини. Бо я просто перенасичена ними була в дитинстві, то заплітали щодня в школу,то на зйомках різні укладки

Тож моє волосся просто вирівнюється і все,його ніхто не чіпає 🙈

Лонг від українського бренду також не пройшов повз мене, я давно мріяла про нього,а мої мрії завжди здійснює чоловік)

То що по макіяжу?

Опишу продукти:

  1. Тональний крем, мій улюблений бб від Nextbeau. Він прекрасно перекриває і не викликає висипань. Він лише є в W🩵 і про нього я тут писала https://club.makeup.com.ua/post/16440/
  2. Консилер від Lamel oh my face в 1 найсвітлішому відтінку. Він гарно перекриває і підчищує
  3. Для брів у мене олівчик від Patricia Ledo в 02 відтінку. Я від нього кайфую він з Є🧡 тут писала про нього https://club.makeup.com.ua/post/15788/
  4. А закріпила все воском для брів від Lamel, але я все ще шукаю ідеальний гель для брів,щоб брати з собою було зручно
  5. Далі перейдемо до корекції обличчя. Тут у мене скульптор від Lamel. Він мені дуже подобається і його я нанесла і на повіки,в якості легкої тіні
  6. Румʼяна також Lamel, вони суперпігментовані і максимально освіжають
  7. Хайлайтер теж Lamel, нанесла,бо він у мене є😂
  8. Туш? Моя улюблениця,яку я обовʼязково заміню на якусь іншу і стійку,для виходу на вулицю. Від Lamel oversized. З нею вії вау,але вона легко змивається сльозами
  9. Зірка нашої програми. Олівець для губ від Lamel в 411 відтінку,який зіграв головну роль. Я нанесла його у вигляді каялу і вивела легку стрілку,а також підкреслила брови і звичайно нанесла на губи як контур
  10. Фінішна пряма. Матова помада від Lamel,яка йде чітко в колір олівцю. Vintage rose. Я її дуже полюбила,якби ж ще вона була суперстійка

Ось такий у мене вийшов макіяж, ну і звичайно як без світлин🥰

А ви будете святкувати? І які кольори оберете для себе?

Дякую, що були зі мною🫶🏼