Alyona Fedyk

Французький манікюр вдома: як швидко та бюджетно зробити гарний френч

Французький манікюр вдома: як швидко та бюджетно зробити гарний френч

Вже більше 5-ти років, як я відмовилась від гель-лаку і нітрішки не шкодую. За цей тривалий час я “набила” собі руку, а отже можу зробити об’єктивно акуратний французький манікюр самостійно. І ви зможете, адже в цьому немає нічого складного. Сподіваюсь, моя інструкція допоможе новачкам, або стане в нагоді тим, хто хоче зекономити свій час.

Я використовую бюджетні засоби, бо давно зрозуміла: лаки Dior, Chanel та YSL не витримують того, що можуть перенести крихітки за 25 грн. Та й працювати з ними значно простіше.

Французький манікюр вдома: як швидко та бюджетно зробити гарний френч
Французький манікюр вдома: як швидко та бюджетно зробити гарний френч

Ось такий невеличкий набір, трішки вашого часу та натхнення:)

1. Я не буду демонструвати вам увесь процес обрізного манікюру в цьому дописі (можливо, якщо це буде комусь цікаво зроблю окремий пост про інструменти, які я використовую, та покроковий процес). Підготовлені нігті після манікюру я обов’язково полірую та знежирюю звичайною рідиною для зняття лаку на основі ацетону. Це дає 100% гарантію, що лак протримається значно довше, повірте людині, яка багато років користується звичайними лаками:)

2. Я не завжди використовую базу з лаками Ноготок, тому що вони абсолютно не шкодять нігтьовим пластинам та не фарбують їх. Але для вас зробила виключення, тим паче, що цей потовщувальний гель Frenchi був у моєму арсеналі. Річ класна! Рекомендую.

3. Наношу перший шар лаку Nogotok French Couture. Сьогодні я обрала відтінок 01, але насправді можу використовувати будь-який з цієї серії. Я вже писала про лаки French Couture, тут ви можете почитати мій допис: https://club.makeup.com.ua/post/1269/ . Стараюсь наносити його максимально близько до кутикули. Пензлик широкий і дуже зручний, тому зробити нерівне покриття практично неможливо.

4. Даю першому шару трішки висохнути. Насправді, це дуже швидковисихаючі лаки, тому чекати довго не доводиться.

5. Наношу другий шар, алгоритм дій той самий, потім третій (за бажанням). По суті, ви можете зупинитись на 2-х шарах – лак виглядає гарно на нігтях. Просто я люблю більш щільне покриття, візуально подібне до гель-лаку.

6. Для малювання “посмішки” я давно не використовую тонкі пензлі, бо по часу це дійсно дуже затратно, а його ніколи не вистачає, особливо зараз… Я перейшла на трафарети і, зізнаюсь, їх придумали генії:) Дівчатка, я розумію, що це допис про бюджетні засоби, але я категорично не рекомендую трафарети Globos – з ними всі ваші старання зійдуть нанівець. Непогані варіанти пропонують Kodi Professional, Christian, Peggy Sage або Wibo. Важливо клеїти їх на ідеально висушений лак! Якщо ви його не досушите, будьте готові до того, що частина лаку злізе разом з трафаретом, або, в кращому випадку, на покритті лишиться некрасива ямка. Клеїмо трафарети спочатку на одну руку. Вільний край нігтів повинен лишитись пустим: рівно від місця, де закінчується палець. Старайтесь зафіксувати трафарет так, щоб не переклеювати його, адже кожен наступний раз буде все менш щільно прилягати. Наклеїли, притисли по центру та краям.

7. Беремо білий лак. Оскільки ми використовуємо трафарети, не важливо, буде це тонкий пензель чи звичайний. Я використовую звичайний. Наношу щільний шар на вільний край нігтя так, щоб не потрапити за нижню лінію трафарету.

8. Даємо “посмішкам” час на те, аби висохнути. Виділіть на це трішки більше часу, щоб лунка не потягнулась за трафаретом, коли ви будете його знімати.

9. Акуратно знімаємо трафарети, потягнувши їх за один край.

10. Зверху наносимо щільний шар топа з ефектом блиску, обов’язково запечатуючи торці нігтів! Я використовую покриття “Ультраблиск”. Він теж швидко сохне та не залишає пухирці. За бажанням, ви можете нанести після зняття трафаретів ще один шар Nogotok French Couture, якщо не хочете, аби лунки були надто білосніжними. Такий варіант я теж іноді практикую. Даємо топу висохнути і вуа-ля – наш манікюр готовий.

Насправді, сам процес приносить лише задоволення і ніякої втоми, адже тут навіть не потрібно бути надто скрупульозним. Такий манікюр в мене тримається практично тиждень, при тому що я далеко не принцеса, і роблю всю домашню роботу. Мию посуд я без перчаток, прибираю – частково в них. Але мій манікюр від цього не страждає. Ну хіба що ви візьметесь дерти газову плиту металічним шкребком, тоді гарантію не даю:) Я дуже хочу, аби цей допис надихнув когось з вас і ви поділились своїм результатом у коментарях. Всіх обіймаю і дякую за увагу.