MAXIMOVA🌷

Презенти з вечірки💜

Презенти з вечірки💜
Презенти з вечірки💜
Презенти з вечірки💜

Знову повертаюсь до святкування річниці «бо я не договорила!»😂 на цей раз хочу показати косметику, яку привезла додому з святкування.

Хоча історію варто розпочати з запрошення. Я зрозуміла чому його просто не відправили на електронну пошту, коли отримала пакунок від кур’єра, в якому було таке наповнення:

  • запрошення та різні листівки та декілька сертифікатів
  • олівчики та підводка для очей від O’BAYS
  • косметичка Makeup
  • цукерочка
  • все це щедро прикрашено святковим конфеті🎊

Це не сухий лист, який ти читаєш з екрану. Це емоції!🥰 відчувається креативність та турбота команди🫶

Презенти з вечірки💜
Презенти з вечірки💜
Презенти з вечірки💜

Кольори олівців для мене доволі не звичні, але за нагоди буду їх використовувати. Вони доволі м‘які, яскраві і пігментовані. На руці не сильно зафіксувались. Легко змилися водою з милом.

Підводка. Вона має твердий звужений на кінчику пензлик, свотчі малювала легким дотиком і одразу виходили чіткі пігментовані лінії, які не розпливались по текстурним заломам шкіри👌Коли підводка підсохла стала абсолютно матовою. При терті свотч залишався на місці в ідеальному стані. Змивала також водою з милом, прийшлось трохи потерти.

Косметичка "Holographic"

Має середній розмір, підійде для стандартного набору косметики. Закривається на кнопку. Візуально естетична та яскраво поблискує і переливається різними кольорами, при цьому напівпрозора, що дуже зручно.

Це пудра від O’BAYS, спонж фіолетовий від MAKEUP, які були представлені на вибір в коробочках та дві палетки O’BAYS, які розігрувались в квесті.

А ще біля тортику лежали цукерочки, які виявились не звичайними. Всередині кожної загорнули тестери парфумів.

Пудра. Баночка у неї маленька, продукту 10 грам. Колір обрала 02. Протестую і розкажу враження.

Спонж. Про нього розкажу також після затесту але мені вже подобається його форма та яскравий фіолетовий колір💜

Палетки. Кожна упакована в чорну стильну коробку з мінімалістичний дизайном (я таке люблю). Дістаючи їх одразу бачимо рефіли під прозорою кришкою.

  • Палетка тіней класична має нюдові відтінки. Рефіли пред’явлені матові та сатинові.
  • Кольорова палетка одразу вражає яскравістю! Можливо я, нюдова нюдятіна, почну робити кольорові акценти в макіяжах😂

Долею удачі я обрала цукерочки в якій були такі аромати:

  • Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei
  • Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa
  • Masaki Matsushima Matsu Sakura

З жодним з них не знайома але з часом поділюсь враденнями, як зможу😅

Ось такі приємні компліменти на загадку про річницю залишилось у мене від Makeup clab💜