𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка

Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка

У мене досить жорсткі і неслухняні брови, тому їх я обов'язково укладую за допомогою спеціальних засобів.

В даному дописі хотілося б поділитися враженнями про останню вдалу знахідку, а саме фіксуючий гель, чи як буде правильніше його назвати - рідке мило для брів від Ln pro.

Формат засобу начебто і зручний, пластиковий флакон компактний і завдяки тому, що він прозорий, то можна спостерігати за кількістю продукта, що в середні. А от щіточка як на мене довша, ніж хотілося б. Не дивлячись на те, що вона сама по собі мініатюрна, при використанні із-за прямої і довгої форми засіб може наноситься на шкіру поза бровами, але це легко можно поправити.

Гель прозорий, вираженого запаху не має. В нього приємна не липка текстура. Мені дуже подобається в ньому те, що він не залишає після себе ніякого білого нальоту. Брови вкладуе непогано, але фіксацію я б назвала середньою. Жорсткі і неслухняні волоски він все ж таки приборкує, але фіксує не намертво, щоб прям залізобетонно, але при цьому комфортно відчувається: не стягує, не склеює волоски, зовсім не помітний на них і брови з ним виглядають природньо.

На протязі дня стійкість теж гарна. Як брови спочатку вкладені, так він їх і тримає, хоча самі жорсткі волоски поодиночно все одно можуть трохи вибиватися із строю. Але результат мені все одно подобається.

Також великим плюсом являється те, що гель не конфліктує з іншими попередньо нанесеними засобами. Перед фіксацією брів гелем я завжди оформлюю їх помадкою і в мене нічого не розмазується.

Я купувала цей гель з гарною знижкою, десь за 70-80 грн. І за ці гроші - для мене це супер знахідка. Раджу до нього придивитися, бо він вартий уваги і в порівнянні з більш дорогими нічим не поступається, а навіть і краще за деякі інші.

Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка
Фіксуючий гель для брів від Ln pro. Гарна бюджетна знахідка