Anastasia Holubenko

Мої пусті баночки | ЩО ЗАКІНЧИЛОСЬ У БЕРЕЗНІ?

Мої пусті баночки | ЩО ЗАКІНЧИЛОСЬ У БЕРЕЗНІ?

Завести собі окремий кошик для збирання пустих баночок - було прекрасною ідеєю!

Нічого не полетіло у смітник, кожна баночка терпеливо очікувала кінця місяця, аби покрасуватись вам у дописі.

Ну що ж, розділю все на категорії.

Розпочнемо з обличчя 💁🏻‍♀️

Мої пусті баночки | ЩО ЗАКІНЧИЛОСЬ У БЕРЕЗНІ?

🫧 Міцелярна вода Bioderma Sebium H2O Micellaire Solution

На цю міцелярку в мене є детальний відгук - https://club.makeup.com.ua/post/27629/

Якісно очищує шкіру, не викликає подразнень, не щипить, не пече. Дуже люблю міцелярки від Bioderma. Впевнена, що повторю ще не один раз.

🫧 Натуральні зволожуюючі фактори The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

На даний кремчик я теж нещодавно робила огляд, прочитати який ви можете за посиланням - https://club.makeup.com.ua/post/32372/

Дуже подобається, але вже трохи набрид за час довгого користування, тому назаміну обрала інший.

🫧 Сироватка для обличчя The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc PCA 1%

Її я так до кінця і не зрозуміла. Був період коли вона мені подобалась і був період коли вона ніби загострювала мої висипання, бо запалень ставало все більше, коли нею користувалась, тому останні місяці руки геть до неї не тянулись. Подобалось лише завжди, як лягає макіяж після нанесення цієї сироватки, а так в цілому, не впевнена, що колись ще її повторю(

🫧 Мило для брів LN Pro Liquid Brow Soap

Гарно вкладає волосинки, але супер надійної фіксації не помітила. Через кілька годин брови знову “живуть своїм життям”. Не скажу, що продукт поганий, але для тих хто полюбляє надійну фіксацію брів на цілий день, а особливо для жорстких волосинок - цей продукт не для вас. Також відзначу дуже великий та швидкий розхід, адже на щіточку одразу набирається дуже багато продукту. І через свій формат швидко забруднюється в тубі тональними засобами. Повторювати поки не планую, на затест обрала новий продукт, чекайте скоро огляд ;)

В грудні писала розгорнутий допис про свій догляд за волоссям, де говорила про свої секрети та ділилась враженнями на засоби, якими я користувалась в той період, (ці продукти були там також) , переглянути можете за цим посиланням - https://club.makeup.com.ua/post/24380/

🫧 Шампунь для надання об’єму Matrix High Amplify Shampoo

Хороший шампунь, гарно промиває мою жирну шкіру голови. Об’єму як такого моєму волоссю не надає, але я на нього й не розраховувала. Але один з мінусів, який я помітила під час довгого користування - заплутує волосся під час миття більше ніж інші шампуні. Я завжди прочісую волосся перед миттям, але з цим шампунем помітила, що воно майже завжди плутається в прикорневій зоні під час миття, що мені не дуже довподоби 😢

🫧 Відновлювальна спрей-сироватка для пошкодженого волосся Garnier Fructis Goodbye Damage SOS Keratin Repairing Serum

Якісний склад, неймовірний аромат, приємна текстура - цей спрей справжній мастхев для вашого волосся! Дуже полюбивсь мені, однозначно ще повторю покупку

🫧 Guerlain La Petite Robe Noire

Дуже подобається дизайн флакону. Мені їх подарували і впринципі з ароматом не прогадали. Я ще не маю навичок гарно описувати аромати, як це роблять наші дівчатка у клубі 🙈, тому тримайте піраміду:

Тип аромату: ванільні, східні

Початкова нота: Бергамот, Вишня, Мигдаль, Червоні ягоди

Нота серця: Солодкий корінь, Таїфська троянда, Троянда, Чай

Кінцева нота: Ірис, Аніс, Боби тонка, Ваніль, Пачулі

Досить стійкі та шлейфові, на одязі тримаються до прання. Аромат мені подобається, але не є моїм безперечним фаворитом серед парфумів, якими я користувалась та які зараз маю в арсеналі, тому поки повторювати не планую

🫧 Дезодорант Fa Ipanema Nights Deo Spray

Хто любить дуже хімозні аромати - то це ваш продукт. Має дуже солодкий, навіть приторний аромат, який спочатку здався дуже важким і не сподобався, хоча я любитель солодких парфумів. З часом звикла і навіть вже  почав подобатись аромат, але повторювати не планую, полюбляю більш легкі аромати в дезодорантах. Зі своєю функцією справляється добре.

Дуже полюбляю Омегу, особливо цього бренду. Під час активного випадіння волосся вирішила додати в комплекс прийом біотину - і цей тандем підійшов мені ідеально. Покращився стан шкіри, перестало так активно випадати волосся та швидше почали рости нові волосинки. Планую повторити курс осінью, ближче до зими.

Чим із наведеного у пості користувались? Які враження?