Anastasia Holubenko

Мій #beautyplan2024

Мій #beautyplan2024

Ну що ж, мої 12 бьюті планів на 2024 рік:

  1. Мінімізувати стрес та боротися зі своєю тривожністю. Так так, саме цей пункт я хочу написати першим і додати саме в бьюті плани. На жаль, стрес провокує мене чіпати своє обличчя і до ран кусати свої губи. Ще якось дотики до обличчя мені вдається контролювати, а от губи - моя біль, особливо коли стресу останній час багато 💔 Тому сподіваюсь викорінити ці звички в новому році, які тут як тут коли зʼявляється тривожність.
  2. Створити своє тіло мрії. Напевно це ціль, яка в багатьох кочує з року в рік і я не виключення 😂 Але хочу в цьому році взятись за це серйозно, тому що наразі спорту в моєму житті майже немає, з харчуванням теж погано і основна проблема, моє відображення в зеркалі мені не зовсім подобається, тому потрібно працювати 💪🏻
  3. Більше рухатись та намагатись кожного дня гуляти на свіжому повітрі. Працюючи за компʼютером цілими днями дуже важко змусити себе вийти прогулятись щей взимку. Але моя спина, здоровʼя та менталка не взахваті від постійного сидячого стилю життя. Тому намагатимусь якогомога більше рухатись та перебувати на свіжому повітрі, аби допомагати своєму тілу і мозку розслабитись 👀
  4. Більше барв та експериментів в макіяжі. В більшості випадків мій святковий мейк - це просто додати стрілочки і все, бо в плані декоративки раніше я була більше мінімалістом, а зараз наче нове дихання відкрилось, тому сподіваюсь, що частенько зʼявлятимусь у вашій стрічці з гарними макіяжами 🤞🏻
  5. Нарешті полюбити себе та свої так звані «недоліки». Маю проблеми зі самооцінкою та комплекси, які дуже хочеться пропрацювати 🫠
  6. Розвивати свій міні-блог на MakeupClub. З вами я не так давно, але встигла так сильно полюбити це місце ❤️ Хочу стабільно ділитися з вами своїми чесними відгуками та порадами, бо зараз це в мене не дуже виходить в силу життєвих обставин, тому старатимусь все частіше й частіше зʼявлятись у вашій стрічці та звісно вдосконалюватись, аби вам цікаво було читати мої пости🥰
  7. Поглибити свої знання в сфері косметології. Я наче і зараз не погано розбираюсь у косметиці, але поки немаю таких глибоких і змістовних знань, які б хотіла мати 🙌🏻
  8. Регулярно робити всілякі доглядові штучки, як скраби, пілінги, масажі сухою щіткою тощо. Бо мені зовсім не вистачає дисципліни, а саме від дисципліни буде результат 😉
  9. Брекети. Дуже хочу мати гарну посмішку, але не впевнена, що вдасться встановити їх саме цього року, тому що поки не маю належного капіталу, який потрібен для встановлення брекетів, тому поки основний фокус - назбирати всю суму 💵
  10. Нарешті привчити себе пити більше води! Бо поки ніяк не вдається 🙈
  11. Ввести в рутину SPF. Ніколи не мала окремого сонцезахисного крему, були тільки пару кремів звичайних, які містили в собі сонцезахисні фільтри, але всеодно це трішки не то. Тому хочу нарешті не жаліти грошей та придбати собі якісний SPF, бо розумію наскільки він важливий в доглядовій рутині 🫶🏻
  12. Нормалізувати сон і мати певний розклад дня. Бо зараз мені зовсім не подобається мій режим сну та те, як проходять мої дні, а це також дуже впливає на зовнішіній вигляд, тому дисципліна і нові звички зроблять своє 💪🏻

Дякую MakeupClub за такий чудовий челендж та за порцію натхнення і мотивації, яку отримуєш читаючи дописи дівчат 🫶🏻

Щиро вірю, що кожна з нас досягне усіх поставлених цілей та здобуде свої особисті перемоги 🏆