Anastasia Holubenko

Спрей-термозахист для волосся Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray

Спрей-термозахист для волосся Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray
Спрей-термозахист для волосся Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray

Від Mermade донедавна я мала лише бальзамчик для губ у старому пакуванні, який мені, на жаль, не подобався через його текстуру та ефект, тому я не сильно дивилась в бік продукції бренду

Але з того часу багато чого змінилось. Mermade також не стоять на місці, вдосконалюються і тішать нас своїми новинками, на які я вже поклала своє око 🙈

Ось так якось вивчаючи асортимент бренду, мене дуже зацікавив даний термозахист 👀

Це власне вже мій другий продукт від цього бренду, і постає питання - полюбивсь він мені чи все ж розчарував? Давайте розбиратись 🤭

💕 Об'єм - 150 мл

💕 Формат термозахисту - спрей

💕 Приємний косметичний аромат, який не залишається на волоссі

💕 Без силіконів у складі

💕 Ціна - 150-170 грн в середньому

Термозахист представлений в білому глянцевому флаконі з мінімалістичним, дещо дівчачим дизайном

Має дуже хороший дозатор, який з легкістю натискається та гарно розпилює продукт на велику площину вашого волоссячка, через що не потрібно робити занадто багато пшиків 💁🏻‍♀️

На початку може здатись, що трохи важко натискати на помпу, але ні, це просто не зручно робити в такому положені, в іншій руці тримаючи телефон (або хтось каші просто не поїв 🙈)

Хто завжди читає мої дописи, знає, що я дуже люблю доглядати за своїм волоссям і завжди обираю для нього тільки якісні продукти з хорошим складом.

Переглянувши склад даного термозахисту перед покупкою, я була приємно здивована, він справді виявися доволі хорошим для такого цінового сегменту. Більшість компонентів мені знайомі та позитивно діють на волосину. Також деякі з них справді мають термозахисні функції. Як от, Polyquaternium-44, який стоїть другим у складі, що вказує на доволі високий вміст цього складника у термозахисті, а це значить, що ваше волоссячко справді буде захищене від впливу високих температур.

Але перед покупкою я лише швиденько пробіглась очима по складу, детально не аналізуюючи кожен складник. І вже під час детального аналізу перед написанням допису, в мене виникло питання щодо наявності одного компонента у складі, який ви знайдете трішки нище

🟣 Aqua - вода

🟣 Polyquaternium-44 - полімер та кондиціонуюча добавка, створює захисну плівку на поверхні волосини, захищає від негативного впливу високих температур за рахунок своєї термостійкості та здатності розсіювати тепло

🟣 Cetrimonium Chloride - емульгатор, антистатик

🟣 Pentylene Glycol - гідроліт 5, багатофункціональний зволожуючий і кондиціонуючий інгредієнт

🟣 Behentrimonium Chloride - бегентримоніум хлорид, має чудовий кондиціонуючий ефект, запобігає сплутуванню волосся і полегшує його розчісування

🟣 Macadamia Integrifolia Seed Glycereth-8 Esters - Продукт дозволяє використовувати поживні та пом'якшувальні властивості олії макадамія у водорозчинній формі

🟣 Hydroxyethyl Urea - Гідроксиетилсечовина, зволожувач

🟣 Hydrolyzed Keratin - гідролізований кератин, допомагає відновити структуру волосків від коріння до кінчиків, робить волосся більш еластичним та сильним

🟣 Glycerin - гліцерин, зволожувач

🟣 Hydrolyzed Silk - гідролізований шовк, надає волоссю блиск, захищає його від пошкоджень, утримує вологу та допомагає запобігти посіченню кінчиків

🟣 Propylene Glycol - ПОЛІПРОПІЛЕНГЛІКОЛЬ - полімер пропіленгліколю, зволожувач

🟣 PEG-40 Hydrogenated Castor Oil - Гідрогенізована касторова олія, емульгатор

🟣 Phenoxyethanol - консервант, компонент антисептичної дії, має легку зволожуючу дію

🟣 Ethylhexylglycerin - моноалкіловий ефір гліцерину, фіксатор ароматів

‼️ Засмутив мене наступний компонент: ‼️

🟣 Diazolidinyl Urea - відноситься до небезпечних консервантів, виділяє формальдегіди.

Якщо даний пост прочитають представники Mermade, хотілось би отримати відповідь на запитання, що робить даний компонент у складі, яке його призначення в термозахисті? Якщо хтось також знає навіщо, або спростує факт його небезпечності, пишіть в коментарях 👇🏻

🟣 Iodopropynyl Butylcarbamate - консервант, який використовується у косметиці для запобігання появі бактерій і грибків у продуктах

🟣 Sodium Benzoate - консервант

🟣 Hexyl cinnamal - Застосовується для складання парфумерних композицій

🟣 Linalool - Застосовується для складання парфумерних композицій

Загалом до інших компонентів питань немає, всі вони доволі хороші та позитивно діють на структуру волосини

На фото результат після сушки феном з використанням даного термозахисту 💁🏻‍♀️

Волосся розсипчасте, сяє та приємне на дотик ✨ Даний засіб справді захищає та не пересушує волосся, кінчики досі в ідеальному стані, такі ж які були і до початку користування, а користуюсь я даним термозахистом близько 2 місяців і тоді ж оновляла свій зріз.

Термозахист не склеює та не обтяжує волосся, але дуже раджу використовувати його вміру, не обливатись ним з коренів до кінчиків, адже тоді може статися зворотний ефект.

Особисто я завжди розділяю волосся на дві половини, та рівномірно наношу декілька пшиків на кожну половину, уникаючи коренів.

Загалом ефектом від даного термозахисту перед сушкою феном я дуже задоволена 💕

Утюжками, плойками я не користуюсь, точніше дууууже рідко, зазвичай десь раз у рік, тому потреби у супер сильному термозахисті не потребую, хоча дуже цікаво як він поведе себе при постійному користуванні гарячих девайсів для волосся, якщо маєте такий досвід - діліться в коментарях 🥰

Думаю так. Але дуже сподіваюсь отримати відповідь від представників бренду щодо наявності Diazolidinyl Urea у складі 🤔

А чи користувались ви даним термозахистом або плануєте? Діліться в коментарях!

До нових зустрічей 💕