Anastasia Holubenko

Мої пусті баночки

Мої пусті баночки
Мої пусті баночки

Розпочнемо з великих баночок 🛁

1. CeraVe “Інтенсивно очищувальний гель».

Моя любовна любов ❤️ Користувалась незмінно ним протягом 2-х років, ідеально підходить моїй комбінованій шкірі. Але вже трішки піднабридло постійно купувати тільки його, тому вирішила обрати щось нове на заміну, але впевнена що ще до нього обов’язково повернусь.

2. La'dor Moisture Balancing Conditioner

Кондиціонер для волосся, який мені здавалось ніколи не закінчиться 🙈 Хороший, базовий кондиціонер, не містить у складі силіконів (для кого це важливо), не обтяжує, гарно розгладжує та зволожує, але поки повторювати не хочеться.

3. DermoMed Гель для інтимної гігієни з календулою

Не викликав ніяких побічних реакцій, алергії тощо, тому користувалась із задоволенням. Гарно піниться, має ненав'язливий аромат та гелеву консистенцію. Містить у складі молочну кислоту та екстракт календули. Загалом сподобався.

Мої пусті баночки

Це не зовсім пуста баночка, але термін придатності, який добіг кінця та моє небажання користуватись цією олійкою з радістю вносять її до викидушок. Цю олійку мені років два тому подарували і як бачите, я змогла використати лише половину. Не зрозуміла її, коли часто користувалась, здавалось наче підсушує мої кінці, тому за останніх півроку рука до неї взагалі перестала тянутись, стояла та чекала моменту потрапити в рубрику викидушок 🙈. В складі два силікони та кілька олій, наче не поганий, але ця олійка точно не мій продукт

Молочна кислота з низькою концентрацією, яку обрала для знайомства своєї шкіри з кислотами. Дуже лайтовий засіб, тому в кого не дуже проблемна та невибаглива шкіра та для тих, хто ще раніше взагалі не мав справу з кислотами раджу спробувати саме молочну від The Ordinary в 5% або 10% концентрації. Вона дуже ніжно та делікатно відлущує шкіру, тому як для першої кислоти в рутині буде дуже лайк. Особисто для мене концентрація в 5% вже заслабка, після половини використання баночки я перестала бачити якийсь результат саме від неЇ, тому повторювати цей засіб наразі не збираюсь, бо ввела у догляд і інші кислоти, які чудово працюють на моїй шкірі.

Ще одна не зовсім пуста баночка з моїм негативним відгуком. Крем для рук з жахливим (як на мене) ароматом, рідкий та дуже довго поглинається. Зволоження 50/50, скоріше жирна плівка на руках, яку хочеться чим пошвидше змити. Те, що точно змусило викинути цей крем - зміна кольору та консистенції. З'явились не зрозумілі жовті плями, які видно на фото (в каруселі) і аромат став ніби ще гірше. З терміном придатності все ок, пробув у мене близько півроку і ось такі справи 🤷🏻‍♀️ Ще не можу не відмітити, це український бренд і що тут робить російська мова на упакуванні, мені не зрозуміло, дата виготовлення 10.2022, виправдання "вироблено до початку повномаштабного" вже не підійде. Його мені також подарували, сама б точно не придбала і тепер нікому не пораджу

Maybelline New York Lash/Cils Sensational

Тушам від Maybelline я готова співати оди, а Lash/Cils Sensational особливо. Всі роки без змін я купую тільки їх, бо вони не осипаються, гарно промальовують вії, підкручують, надають об'єм - загалом ще одна любовна любов ❤️ Але цього разу на заміну вирішила обрати іншу туш від іншого бренду і вже пожаліла про це рішення, хочеться чим пошвидше закінчити і повернутись до Maybelline 😢

Maybelline New York Fit Me! Concealer

Консилер, який я теж впевнена, що повторю, але напевно в іншому відтінку, цей у мене 08, трішки жовтуватий. Гарно перекриває, не скочується та не окислюється. Мастхев багатьох 🫶

Maybelline New York Baby Lips Lip Balm в кольорi Peach Kiss

Бальзам, який я б більше віднесла до просто блиску з напівпрозорим відтінком та мілким шимером. Якогось хорошого зволоження від нього я не відчула, мені не дуже довподоби як він виглядає та як відчувається на губах, аромат хімозного персика, який мені також не дуже подобається. Термін придатності закінчився, тому будемо з ним прощатись 👋🏻 Більше не повторю

Діліться своїми враженнями на ці продукти в коментарях, буде дуже цікаво почитати 🤗

До нових постів, цьом 💋