Anastasia Holubenko

Пусті (і не дуже) баночки квітня

Пусті (і не дуже) баночки квітня
Пусті (і не дуже) баночки квітня

Цього місяця викидушок не багато, все можна поділити на три категорії: догляд за волоссям, догляд за тілом та декоративна косметика 🫶🏻

🌸 Сухий шампунь Batiste Nice Sweet and Charming

Завжди обираю сухі шампуні від цього бренду, до інших навіть рука не тягнеться. У Batiste великий асортимент ароматів, кожен зможе знайти свій улюблений, я майже завжди обираю різні, цього разу був дуже солодкий Nice Sweet Peony. По дії все супер, а на рахунок аромату - вже на самому волоссі він мені подобається більше, аніж при розпиленні. Коли розпилюю, він мені здається трохи важким та занадто приторно солодким, коротше кажучи на любителя. Наразі я зменшила використання сухих шампуней в своєму догляді, останні місяці взагалі майже не користувалась ним, тому поки купувати знову я не планую. Але якщо знадобиться сухий шампунь в екстреній ситуації - це буде точно один із Batiste.

🌸 Філер для волосся La'dor Perfect Hair Fill-Up

Викидаю повним, і не шкодую. Придбала два роки тому під впливом популярності та коли ще не сильно заглядала у склад продуктів. Закінчився термін придатності і так і не зʼявилось бажання використати його до цього. Спирт на першому місці у складі просто вбʼє ваше волосся, а всі інші компоненти спрямовані чисто на візуал. Тому ніякого обіцяного виробником "відновлення" від курсу використання не буде, а лише сухе, ламке та посічене волосся. Я лише раз спробувала даний філер, і памʼятаю, що результат мене і тоді не вразив, волосся було пересушене. На мою думку, краще придбати якісну маску та кондиціонер, від яких точно буде довготривалий результат, аніж бавитись такими філерами 🙌🏻

🌸 Кондиціонер OGX Brazilian Keratin Therapy

Раніше я його любила, а зараз якось вже піднабрид. Великий розхід, висока ціна(коли він не на знижках) як для такого обʼєму, та незручність пакування - дуже важко видобувати засіб, коли він знаходиться на дні. Але цей аромат 🤤 солодка карамелька, яка, на жаль, не залишається на волоссі. Поки рука не тягнеться його повторювати, але в цілому непоганий засіб.

🌸 Гель для душу Dicora Urban Fit Shower Gel Vitamin A Milk & Melon

У цьому гелі ідеально все - величезний обʼєм, аромат, текстура та дія. Під час приймання душу вас огортає аромат ніби щойно врізаної солодкої медової дині, мммм, це просто неймовірно 🤤 Даний гель для душу неймовірно круто піниться - для великої кількості піни, вам потрібно зовсім не багато засобу, через що він є доволі економним. Не знаю, чому раніше проходила повз даного бренду, обовʼязково спробую ще інші аромати, бо це кайф 🤌🏻

🌸 Цукровий скраб для тіла Mr.Scrubber "Tiffany's Breakfast"

Чудовий скраб з дуже приємним ароматом, який мені дещо схожий на чоловічий, (але не так виражено, як наприклад гель для душу цієї серії, отой справді мені дуже віддавав чоловічими парфумами). Не є жорстиким та сильно мʼяким, при скрабуванні пінниться, утворюючи дуже приємну текстуру, схожу на жуйку по консистенції. Думаю, повторю, можливо спробую ще іншу серію

🌸 Пробник 21 відтінку Purito Cica Clearning BB cream

Після нього й сталась покупка повнорозміру. Коли розношу цей ББ, та сформую остаточні враження, обов'язково напишу допис 🤗

🌸 Тональний крем Eveline Cosmetics Wonder Match у 25 відтінку

Дуже люблю цю тоналку, ідеально підходила моїй комбінованій шкірі 🤌🏻 Гарно перекриває, красиво виглядає на шкірі, та гарно носиться. Повторила б, але моїй душі захотілось змін, тому не цього разу. Але це така перевірена робоча конячка, до якої я обов'язково повернусь.

🌸 Тінт Safi у 109 відтінку

Придбала в мережі магазинів А. і це просто найжахливіший тінт, який я коли-небудь пробувала. Дуже скочується, як в соло так і під блиск чи олівчик, зовсім не стійкий, хоча дає красивий колір колір. Текстура дуже водяниста, а силіконовий пензлик був дуже дискомфортним для моїх губ, чи то мені було лоскотно чи то просто неприємно, не знаю, боюсь тепер таких пензликів у продуктах для губ 😅 викидаю без докорів совісті і без шансу ще розпробувати, адже закінчився термін придатності.

Чи користувались ви даними косметичними засобами? Що сподобалось, а що ні? Діліться в коментарях 👇🏻

До нових зустрічей 🥰