Demchenko Alina

Спеціально для тоненьких ліній : Maybelline New York Color Sensational Shaping Lip Liner

Спеціально для тоненьких ліній : Maybelline New York Color Sensational Shaping Lip Liner
Спеціально для тоненьких ліній : Maybelline New York Color Sensational Shaping Lip Liner
Спеціально для тоненьких ліній : Maybelline New York Color Sensational Shaping Lip Liner
Спеціально для тоненьких ліній : Maybelline New York Color Sensational Shaping Lip Liner

Хочу вам признатися : я дууууже рідко користуюсь олівцями для губ 😂 Ну от така я бунтарка ( кривий контур форевер) . Це стосується більше рідких помад, нюду. Але трапляються все ж таки випадки, коли все повинно бути ідеальним (Не беремо в рахунок мої кривульки руки, які заважають зробити "ідеально"). Ось в такі моменти на допомогу приходять олівці. В більшоісті своїй, в мене звичайні олівці, частіше за все це те що лишилось с часів Фараонів, але зараз хочу показати вам свого фаворита.

Color Sensational Shaping Lip Liner - втілює у собі все що я б хотіла бачити в олівці. М'яка та приємна текстура, гарна пігментація, наявність автоматичного механізму та тонесенький стержень.

Якось коротко вийшло 😂

Тож давайте трошки більш детальніше. Це класичний пример автоматичного олівця, з м'якою текстурою. В пластиковому футлярі, є малесенька точилка, яка допоможе загострити олівець, зробивши ще більш чіткий контур. Я , чесно кажучи не користуюсь ним, бо і так тонесенький і гарний. В мене відттінок 92 Divine Wine. Для моїх смаків в кольорах - він просто ідеальний. Що поробиш - є в мене слабкість до червоних та винних відтінків. ( Тож таким чином , цей олівець просто маст хев моєї косметички).

Сам відтінок дуже складно описати, бо в залежності від комбінації - він різний. Це такий червоний, де намішано трошки ягідного і навіть трошки теплих тонів. Текстура , як я вже казала - м'яка і пігментована. Ним дуже легко зробити контур. Через специфіку кольору, він може добряче так підкреслювати недоліки губ. Тушується гарно (наприклад на останньому слайді губ, я не повністю заповнила форму, а більш розтушувала цей відтінок). Стійкість - трошки краща а ніж у звичайного олівця. Ідеально комбінується як з ягідними темними помадами, так і з більш класичними відтінками червоного. ( Ви можливо бачили приклади макіяжу з цим олівцем, наприклад в макіяжі 20х років та як підложка для більш темної помади, в макіяжі Беллатріси Лестрейндж)

Спеціально для тоненьких ліній : Maybelline New York Color Sensational Shaping Lip Liner
Спеціально для тоненьких ліній : Maybelline New York Color Sensational Shaping Lip Liner
Спеціально для тоненьких ліній : Maybelline New York Color Sensational Shaping Lip Liner