Yana Osyka

Maybelline New York Hydra Extreme Matte 925 Pink Lychee, 940 Chocolate Truffle

Maybelline New York Hydra Extreme Matte 925 Pink Lychee, 940 Chocolate Truffle
Maybelline New York Hydra Extreme Matte 925 Pink Lychee, 940 Chocolate Truffle

Мене зацікавили кольори. Вони виглядали небанальними та складними. Я обрала 940 і 925.

940 - шикарний коричнево-рожевий середній нюд. Коли я мала світлішу шкіру, відтінок виглядав неймовірно. Зараз він розкривається більше у рожевий тон і стає трохи простішим. Але це не скасовує його універсальності.

Рік назад сталась біда - помада випала з пакування. В мене таке в перше і я нічого краще не придумала ніж засунути її в маленьку баночку та користуватися з пензликом. Зрозуміло що так я забувала користуватись нею. Іноді подумую, щоб придбати ще один екземпляр, але що тоді робити зі зламаною помадою не знаю.

925 - це рожевий, трохи теплий, середньотонивий. Замовила для цікавості та після цього кольору зрозуміла що рожеві помади - не моє. Наче зовнішність спрощується і стає дефолтною. Іноді хочеться комусь її подарувати, але розумію що тоді в мене не залишається жодної рожевої помади, а це якось не ок.

По якості помади супер. Мають матовий фініш, але губи не сушить. Відчувається на вустах кремово.

Зазвичай підправляю через 4 години. Звичайно ж обід помада не переживе, це ж не рідка матова текстура.

Загалом це проста комфортна кремово-матова помада. Ідеальна для використання на кожен день. Придивляюсь ще до 945 відтінку, такий цікавий шоколадний настрій дає😍