Mariya Trofimova

Сухий шампунь для жирного волосся Schauma Miss Fresh

Сухий шампунь для жирного волосся Schauma Miss Fresh

Вимкнули воду?

Немає часу/натхнення мити голову?

Потрібно терміново вийти на вулицю, а на голові день сала?

Якщо не всі ще користувались сухим шампунем, але точно всі про нього чули.

Принцип роботи сухого шампуню простий: абсорбент потрапляючи на волосся поглинає потожирові виділення залоз шкіри голови. Залишається прибрати залишки продукту і маємо помітно посвіжіше волосся.

Варіацій є безліч, спреї, пінки, пасти, у вигляді порошку/пудри та тонувальні для темного волосся(без білого нальоту та трохи підфарбовують волосся).

Розберемо найпопулярніший - спрей.

Дуже жирне волосся вже на наступний день після миття.

Класична схема для всіх сухих шампуней:

  1. Струснути балончик*.
  2. Розпилити сухий шампунь на коріння волосся на відстані 20-30 см.
  3. Помасажувати шкіру голови кілька хвилин.
  4. Зчесати залишки шампуню гребінцем або рушником.

*Саме цей шампунь рекомендую добряче потрусити, від душі, в іншому випадку всі абсорбуючі частинки вийдуть спочатку та надалі його ефективність буде нижча.

Після розпилення продукту волосся стає вологим. За декілька хвилин волосся висохне самостійно, але можна пришвидшити процес за допомогою фена.

При висиханні набуває характерного білого нальоту.

Для мене, найзручніший спосіб позбуття "сивого пилку" це видування холодним повітрям з щіткою (2-3 хвилини).

При потраплянні на темний одяг легко прибирається сухою серветкою після висихання.

Одного балончика мені вистачає на 3-4 рази.

Результат більш ніж пристойний.

Трохи додає об'єму, але в мене його немає від природи, тому магія триває не довго.

Мені вистачає ефекту на весь день, зазвичай, того ж дня вже мию волосся, максимум на наступний ранок.

Порівняння з класичною версією Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original.

  1. На відміну від Batiste, після розпилення спрею Schauma волосся вологе і це додаткові хвилини, щоб волосся висохло. З Batiste цього немає, волосся одразу сухе після нанесення.
  2. Аромат. Обидва залишаться на волоссі аж до миття, але Schauma має більш приємний аромат і не такий задушливий при розпиленні як Batiste (в закритій кімнаті його краще не розпилювати).
  3. "Сивий пилок". За цією характеристикою шампунь Schauma мій безперечний фаворит. Фен+щітка на 99% прибирають пил з волосся, чого мені не вдавалося зробити з Batiste (та сама схема + сухий рушник).
  4. Після Schauma волосся на дотик більш м'яке, на мою думку, ця відмінність через більшу кількість залишку продукту на волоссі.

Batiste однозначно крутий засіб і вартий уваги, але на мою суб'єктивну думку, для темного волосся Schauma Miss Fresh Dry Shampoo більш вдалий вибір.

Мінуси загальні, як для Batiste та і для Schauma.

  1. Якщо є лупа, краще не використовувати сухий шампунь, шампунь підсушує шкіру голови, що може збільшити кількість лупи пізніше + її важкувато прибрати з волосся (але можливо).
  2. На шкірі голови залишається продукт і він відчувається, якщо провести пальцями по шкірі голови (навіть якщо його не видно).
  3. Сухий шампунь трохи "з'їдає" блиск волосся.
  4. Не варто використовувати, якщо є себорейний дерматит, екзема або псоріаз.
  5. Не рекомендується використовувати щодня, оскільки може викликати свербіж або подразнення шкіри голови, через підсушуючий ефект.
  6. Може викликати алергію, через індивідуальну чутливість до будь-яких компонентів.
  7. Це в принципі не мінус, а факт. Після вичісування потрібно обов'язково вимити щітку.

Є інший спосіб використання цього продукту, наносити сухий шампунь на щойно вимите сухе волосся. Таким чином можна додати об'єму та трохи відтермінувати наступне миття, але через пункт 2 та 5 я цим методом не користуюсь.

Сухий шампунь - бюджетно, швидко та дієво, але не панацея та не заміна.

При всіх його перевагах найкраще волосся - вимите.

Буду рада почути про ваш досвід та ваші улюблені сухі шампуні😁.