krislemly

Ідеальний молочний відтінок лаку🤍

Ідеальний молочний відтінок лаку🤍

Привіт!)

Декілька місяців тому я відмовилась від покриття гель лаком (доречі ні крапельки не хочеться повернутись). За цей час знайшла декілька класних засобів для домашнього манікюру. І сьогодні розповім про лак з дуже красивим відтінком.

Відтінок: 075.

Флакон виконаний із товстого прозорого скла. Декілька разів падав але залишився цілим.

Сама кисть відмінної форми, широка, довга, ідеально рівно підстрижена та виконана у вигляді "лопатки", що дає можливість пофарбувати простір у кутикули практично без відступів.

Консистенція: рідкувата, але не надто, це навіть добре. Вона ідеальна для нанесення. І що мені найбільше подобається – не застигає миттєво. Навіть якщо десь мазанула щось криво, то наступним штрихом можна все виправити. Лак не скочується і не зморщується.

Цей відтінок абсолютно без шиммера, молочно-білий. на нігтях виходить від напівпрозорого до більш насиченого, що перекриває вільний край нігтя, в залежності від кількості нанесених шарів.

Я завжди наношу в 3 тоненьких шара.

Стійкість мене приємно вразила, лак чудово тримається тиждень, але це з урахуванням того що всі хатні справи роблю в рукавичках.

Якщо шукаєте без проблемний, красивий молочний відтінок лаку - це він.