Дарина🦉

Montale Intense Cafe - Парфумована вода , Emper Legend - Туалетна вода

Montale Intense Cafe - Парфумована вода , Emper Legend - Туалетна вода
Montale Intense Cafe - Парфумована вода , Emper Legend - Туалетна вода
Montale Intense Cafe - Парфумована вода , Emper Legend - Туалетна вода
Montale Intense Cafe - Парфумована вода , Emper Legend - Туалетна вода

Хочу привітати всіх зі святом✨❄️💙

Хочу побажати в цей день магічного настрою ✨, тихого, спокійного та душевного дня. Напевно бажання у всіх зараз одне...І воно здійсниться, обов'язково...💙💛

А тепер ділюся своїми знахідками 🤗, під подушкою.

Montale Intense Cafe - Парфумована вода, це підпал 🔥.

Я опинилася в затишній кав'ярні, де з різних сторін кава☕, міцне еспресо, ніжне капучино, лате з пінкою, американо з ваніллю і солодка випічка...💛

Сподобається всім, хто не уявляє свого життя без кави, аромат унісекс. Початкова нота: квіткові, нота серця: троянда, кінцева нота: бурштин, ваніль, білий мускус, кава.

Група ароматів: східний, шипровий. Характер аромату : мускусний, пудровий, солодкий, шлейфовий.

Парфумована вода виготовлена з ароматичних олій з мінімальним додаванням спирту, завдяки чому ароматна композиція має насичене звучання та неймовірну стійкість. Прям ВОНО в холодну пору року. Я закохалася 🥰

Montale Intense Cafe - Парфумована вода , Emper Legend - Туалетна вода
Montale Intense Cafe - Парфумована вода , Emper Legend - Туалетна вода
Montale Intense Cafe - Парфумована вода , Emper Legend - Туалетна вода

Emper Legend - шлейфовий аромат з деревиними нотками, з поєднанням цитрусової свіжості зі східної пряністю.

Верхні ноти розкриваються свіжістю терпкого грейпфрута і ніжними акордами апельсинового квіту. "Серце" б'ється пряними ароматами мускатного горіха, коріандру, типового дерева й лаванди. Деревна база побудована на свіжих акордах дубового моху та мускусу. Такий прям сильний, важкий аромат.

Вишуканість парфумів підкреслює дуже сучасний та цікавий дизайн (дуже гарні фото вийшли).

Ось такий запах мала ця казкова ніч 🌃.

Всім дякую 💙

Зі святом ✨