Ta_nyaaaaaaa

Популярний трикутничок: нічна маска з екстрактом гарбуза 🎃

Популярний трикутничок: нічна маска з екстрактом гарбуза 🎃
Популярний трикутничок: нічна маска з екстрактом гарбуза 🎃

Дівчатка, привіт ☺️

Маю бажання поділитися з вами враженнями про нічну маску з екстрактом гарбуза.

Вона дуже популярна і була уже ледь не у кожної, але я виключення. Чомусь подібні трикутнички завжди ігнорувала (окрім скрабу ☠️), але розумію, що дарма.

Дизайн мініатюрки мені видався доволі милим і прикольним) Трикутник виготовлений зі щільного матеріалу.

Маску Тoo Cool For School я придбала у міні-форматі об'ємом 2 мл. Також виробник представляє невеличку тубу маски 30 мл.

У використанні вона доволі економічна, тому такої маски вистачило на 4 рази. Однак при першому використанні я видавила забагато продукту, так би трикутничка вистачило на повноцінних 5-6 разів.

Виходить дуже вигідно)

Ціна на такі трикутнички стартує від 20 грн. Я за свій віддала 29 грн.

Консистенція у маски приємна, середньої густини, нагадує гель з легким молочним відтінком.

Аромат відсутній, або принаймні настільки тихий і нейтральний, що мої рецептори його не сприймають

Маска легко розподіляється по шкірі обличчя і так само легко й швидко вбирається нею.

При нанесенні відчуваю освіжаючу дію та комфорт.

Для того, щоб покрити усе обличчя, вистачає невеликої горошинки 🙂

Жодної липкості, свербежу, відчуття плівки маска не викликала

Напевно без неземного дива, але…

Зранку встаю, дивлюся у дзеркало під час рутини і не розумію, що змінилося. Я виглядала так, наче добряче виспалася 😁

Тон шкіри надзвичайно рівний, на дотик м‘якесенька, наче у немовля. Також пори візуально значно менш помітні, а шкіра обличчя дуже гарно зволожена. Присутні висипання і подразнення також стало менш видимими, маска їх наче трохи загоює, затягує за ніч.

Як на мене, це дуже гарний результат всього за ніч і за допомогою маски за 29 грн 👏🏻 Якої ще й вистачає далеко не на 1 чи 2 рази))

Здається, я зрозуміла захват дівчат щодо цієї маски!

Склад розписувати не буду, бо не великий спец у цьому, але це уже детально й ІДЕАЛЬНО зробила красунечка Оксана К. 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/23538/

Скажу лише, що у масці є як корисні компоненти, так і не дуже. Наприклад, є екстракт гарбуза, який живить та відновлює шкіру, а є силікони, які є потенційно небезпечними, бо можуть забивати пори.

То чи рекомендую я цю маску?

Сміливо ТАК, якщо ви не боїтеся силіконів. У мене шкіра проблемна, однак я акуратно і не часто користуюся маскою, від якої мені ефект сподобався. Тому я уже взяла собі наступну, щоб інколи розслаблятися 🥰