𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Приємна киснева пінка з ніжним ароматом

Приємна киснева пінка з ніжним ароматом

Для вмивання обличчя я давно використовую корейські пінки. Мені дуже подобається ТМ Farmstay, продукція цього бренду якісна і бюджетна.

Від Farmstay я перепробувала багато пінок (на фото не всі (була ще вітамінна, з оливою і муцином), та серед них мені дуже сподобалась киснева. Я її купила вже в друге.

Об'єм 100 мл. Пінка в міру густа, з перлинним переливом, виглядає, в принципі, як і більшість інших.

А от аромат у неї ну просто дуже і дуже приємний! Він такий ніжний і чистий, якщо можна так виразитись, я його обожнюю.

Пінка чудово піниться. З сіточкою звичайно ж робить це більш об'ємно, аніж просто розтерти її в долонях, але і в такому випадку вона створює достатню кількість піни.

Киснева пінка ефективно очищує шкіру від забруднень і легко змивається, матує, освіжає, утворює повноцінне відчуття свіжості і чистоти.

Мою шкіру не сушить і не стягує, негативно на неї не впливає, напроти робить свою роботу ретельно, але бережно.

Витрачається засіб дуже економно і навіть такого об'єму вистачає надовго, місяці на 2 точно, а то і на 3.

Обов'язково куплю її ще не раз, але поки треба використати свої інші запаси.

Приємна киснева пінка з ніжним ароматом
Приємна киснева пінка з ніжним ароматом
Приємна киснева пінка з ніжним ароматом
Приємна киснева пінка з ніжним ароматом
Приємна киснева пінка з ніжним ароматом