inspirit_inspires

Хочеш ідеальну шкіру? Підбірка бюджетних засобів для якісного вмивання 💫

Хочеш ідеальну шкіру? Підбірка бюджетних засобів для якісного вмивання 💫

Той, хто мене знає, той постійно бачить у стрічці мою розмальовану моську, а це ще потрібно правильно змити, щоб тінюшки з аліку не наробили прищів 😅

Відкрию секрет - я не користуюся тональником. Використовую його тільки коли роблю складні образи з перукою і гримом і для того, щоб його було не так довго обробляти))

Все діло 1) дякую мамі за чисту шкіру 2) дякую роками підібраному догляду, який навіть після страшного за складом гриму, допомагає зберегти ту саму чисту шкіру 😁

Хочеш ідеальну шкіру? Підбірка бюджетних засобів для якісного вмивання 💫

👉 Гідрофільна олія - це те, що гарантовано змиє водостійку туш, виковиряє з пор сальні нитки, чорні цятки, залишки спф та тонального.

Правила, щоб використовувати олію на всі 100%:

1️⃣ Наноси олію на суху(!) шкіру сухими(!) руками

2️⃣ Робимо масаж обличчя, обережно і круговими рухами хвилини 1-3, дайт олії розчинити всі забруднення, особливої уваги надавай проблемним зонам з забитими порами і цятками

3️⃣ Теплою(!) водою гарно змивай олію, так вона перетвориться на молочко, яке винесе з собою всю грязюку

(дочитай до кінця, це ще не все)

Внизу підбірка бюджетних олій і бальзамів (це одне й те саме)👇

Зверни увагу! ⚠️

4️⃣ Залишки олії потрібно обов'язково змивати пінкою чи гарним гелем для вмивання

Ось підбірка бюджетних, але якісних пінок:

Отак поділилася найціннішим, що збирала роками у списки бажань, сподіваюся, ти оціниш 🥰

Став 💛, якщо корисно, шукай мене в інших соцмережах та правильно очищуй шкіру обличчя 💫