Vikulyk

Purito BB cream. Чесна думка

Purito BB cream. Чесна думка

Тепер про властивості:

  • Тон дійсно дає дуууже красиве сяюче покриття, він не жирний, добре схоплюється, шкіра виглядає здорова і відпочивша.
  • Класно маскує почервоніння і вирівнює тон шкіри, згладжує пори і не підкреслює лущення.
  • Відчувається доволі комфортно на шкірі.
  • Розприділяється рівномірно, без полос і плям.
  • Має у складі багато корисностей: центела, ніацинамід і інші. Також бачу титан діоксид і цинк оксид, але рівень спф-захисту не вказаний, дивно)
  • Відтнок 27 досить темний, хоч і підлаштовується під тон шкіри, але мені під нього потрібен автозагар)) Думала, що з ним буду мулатка, але зі всякими маніпуляціями- можна носити)
Purito BB cream. Чесна думка

Ось гляньте, як він насправді чудово підлаштовується під тон шкіри)Наче магія)

Також пропоную глянути на фото поближче, тому гортайте, там видно, що крем непогано замаскував почервоніння на щоці, яке у мене з'явилось від крему Лірен)

Відтінок темний і підійде смуглим людям, але я не скажу, що це щось просто шоколадне, ні, в межах норми.

І ще фото шкіри зблизька, тут немає блискіток, але шкіра дуже гарна і сяюча, фініш просто 😍

Стійкість хоче бажати кращого, вже до години часу він в мене потрохи зникає з т-зони і проявляються пори, якби не цей момент-крем би міг бути ідеальним 🥲

Тепер я розумію, чому за останній час він назбирав так багато фанатів, адже виглядає дуже круто та щей приносить користь для шкіри.

Одназначно рекомендую спробувати хоча б мініатюру, за 16 грн на 3-4 рази має вистачити.