𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.

Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.
Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.
Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.

Туш від Maybelline Lash Sensational я обожнюю вже багато років, для мене вона одна з найкращих. Між Very black і Intense black різниці я практично не бачу. Intense black звісно має трохи більш насичений вугільний колір, а так вони для мене майже однакові. Нещодавно від Lush sensational я відкрила для себе новий колір - Burgundy brown 🤎 і це любов! Зараз я ним користуюсь набагато частіше.

Від природи в мене достатньо довгі вії і Lush sensational робить з ними щось неймовірне. Ще ні одна туш не давала такого шикарного ефекту.

Щіточка добре прокрашує кожну вію, прочісує, ретельно розділяє, тому склеювання зовсім незначне. Зручна форма дозволяє гарно вкласти віїї і трохи їх підкрутити, одночасно фіксуючи таке положення.

Туш надає ефектий об'єм і довжину, особливо якщо нанести її 2 рази.

Вії на дотик м'які, немає відчуття, що вони немов дерев'яні, як буває від інших. Комочки якщо і можливі, то поодиничні, в межах припустимого.

Очам комфортно, в мене подразнення не викликає.

Lush sensationional має чудову стійкість, на протязі дня вона не осипається, не відпечатується на шкірі і не тече від вологи (дощ це, сльози, чи сніг).

Змивається без проблем міцелярною водою. Для мене дана туш можна сказати ідеальна.

Хотілося б дати одну пораду - як набагато довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.

Раніше любої туші мені вистачало на 1-2 місяці, в середньому півтора. Коли консистенція підсихала і починали з'являтися комочки, то мені вже було некомфортно її використовувати і я її викидала. І це стосується не тільки Maybelline, я кажу загалом.

Нещодавно зробила для себе відкриття і була приємно здивована. Десь я читала, що туш можна реанімувати, якщо подержати в теплій воді, чи розвести її. Спробувавши перший спосіб - дійсно так, туш трохи рідшала, але цього вистачало тільки на 1 фарбування.

Потім я вирішила розвести туш рідиною і на поміч мені прийшли зволожувальні очні краплі з гіалуроновою кислотою. Декілька крапель і вуаля! Туш набуває попередньої гарної кремової консистенції. Якщо до цього вона була підсохша, надто густа і малювала вже з комочками, то після розведення все міняється. І так можно розводити декілька разів. Маю на увазі, що наприклад розвели один раз і користуєтесь десь неділю. Потім за потреби розводите ще. І так можно користуватись ще точно неделі 2, якщо не більше. А потім стає видно, що все, що можно, ви вже з неї "віджали". Це одразу помітно по текстурі, коли вже досить.

Раніше я часто купувала різні новинки, була в пошуках свого ідеалу і вже давно зрозуміла, що його знайшла, тому зараз віддаю перевагу саме Lash Sensational. Якщо мене і зваблюють до покупки якісь інші, хоча це буває рідко, то я все одно завжди повертаюсь до розовеньких улюблених флаконів.

Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.
Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.
Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.
Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.
Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.
Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.
Без зайвих слів - одна з найкращих! Лайфхак як довше використовувати туш, навіть якщо вона підсохла.