🪽Kate Rina🪽

🦋Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10🦋

🦋Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10🦋

На зиму моя шкіра стає світлою і Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10 Тон 1C1 ідеально підходить мені , але світлуватий при засмаглій шкірі. Я практично не засмагаю, тому сміливо можу сказати, що це мій Must have. . Такий відтінок ідеально підійде дівчатам з холодним кольоротипом ! Тональний крем Estée Lauder маскує абсолютно все, не створює маски . Навіть найчервоніший зрадницький прищ)

Не знаю, яким чином, але за всієї матовості крему його розумна формула робить так, що обличчя не має плоского вигляду. У зонах, де ми зазвичай наносимо хайлайтер, крем ніби зсередини підсвічується.

🦋Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10🦋
🦋Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10🦋
🦋Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10🦋

Наносити крем найкраще вологим спонжем або пальцями. Але розподіляти потрібно швидко, оскільки він одразу схоплюється. Наноситься тонкою вуаллю , дуже приємний і невагомий на шкірі .

Важливий момент❗️Перед нанесенням тонального крему Estée Lauder важливо добре зволожити шкіру.

Тональний крем Estée Lauder не забив мені пори і не викликав нових запалень. Якщо є лущення то він їх підкреслить , тому краще вчасно робити пілінг шкіри !

Єдиний мінус що немає дозатора ( він продається окремо)!

На рахунок стійкості , то за 8 годин макіяж тримався ідеально . Раджу❤️

Так годі тексту , пішла я смажити котлетки по-Київськи 😊