yashinoki

8 грудня

8 грудня

🤗Питання до вас: Ким Ви мріяли стати в дитинстві? І чи здійснилася Ваша дитяча мрія?

(Я мріяла стати співачкою-детективом-вчителькою-бібліотекаркою-телеведучою. І так, одна моя дитяча мрія здійснилася 😂)

👀Цікавий факт: Дивлячись як сестра Мейбел старанно фарбує вії сумішшю вугільної пудри і вазеліну, фармацевт Томас Л. Вільямс створив і запустив у масове виробництво туш для вій в 1913 році. А компанію свою назвав Mabelline, обʼєднавши імʼя сестри Mabel та славнозвісний вазелін Vaseline.

🤍Victoria Beckham Beauty - Suite 302 Назва відсилає нас до паризького готельного номеру, де подружжя Бекхемів незабутньо проводили час.

Цей парфум для мене - сплетіння чоловічих і жіночих енергій.🌒

Я лише починаю знайомство зі світом парфумів, тому мені нема з чим його порівнювати.

В ньому є теплота і характер тютюну, який особливо виражений після нанесення, також відчуваються деревні ноти. Але він так вишукано прикрашений квітами - розпізнаю тендітну фіалку та гордовиту троянду. Сюди ж вплітаються фруктові ноти (черешня, чи навіть черешня в бурбоні) та свіжість перцю.

Це не запах, який чекають від вас. Він багатьом не сподобається. Він не сподобається тим, хто хоче подобатися всім. Він скоріше для тих, кому добре з собою. Сильний та інтимний водночас. Цей парфум мене зачепив і закохав у себе.

8 грудня