Marinka🌈Rainbow

BIOselect Cretan Remedy Dictamelia Ointment

BIOselect Cretan Remedy Dictamelia Ointment

Всім привіт ❤️

Хочу поділитися однією із своїх чудових знахідок яка в мене на всі випадки життя. Це мазь дикмамелія яку традиційно виготовляють лише на острові Крит , це повністю натуральний продукт і чудово що цю мазь можна придбати на сайті Makeup.

Bioselect це виробник органічної косметики, яка сертифікована Cosmos Organic . Країна виробник Греція.

Мазь знаходиться в невеличкій скляній баночці , об'єм 15 мл. Консистенція дійсно мазі , щільна , масляниста ,зеленувато жовтого кольору. Аромат трав'яний, не дуже приємний але і не відштовхуючий. В основі мазі - бальзаму рослина диктамо ,яку ще називають материнка критська. Вона росте лише на острові Крит - на урвищах скель і в ущелинах. Диктамо має потужні лікувальні , ранозагоювальні та антисептичні властивості. В Греції цю рослину використовують для лікування ран та опіків, при болях в шлунку , лікують ревматизм , а ще вважається що вона омолоджує вікову шкіру. Мазь доволі економічна у використанні, це якраз саме той засіб який я беру з собою в поїздку, будь то спекотне літо або морозна зима. Так як об'єм невеликий , то баночка поміщається в будь яку косметичку та майже не займає місця. Влітку мазь чудово заспокоює шкіру після довгого перебування на сонці , взимку можна наносити на обвітрену шкіру або губи , мазь пом'якшує та не дає з'явитися лущенню. Коли в мене закінчувався лікувальний бальзам то я наносила на губи коли на них з'являлись тріщини , так тріщинки скоріше загоювались. Також лікую подряпини після гри з моїми улюбленими кицями. Якщо шкіра обличчя виглядає зневодненою то використовую на ніч замість крему , наношу тонким шаром і на ранок шкіра має зовсім інший вигляд. Як ви зрозуміли, спектр дії у мазі дуже широкий. Також рекомендують використовувати мазь при попрілостях та пелюшковому дерматиті у малюків, лікувати побутові опіки , вважається що мазь безпечна і нею можуть лікувати тріщини на грудях годуючі мами.

Використання дуже економічне, вистачає надовго.

Склад:Olea Europaea (Olive) Fruit oil*, Cera Alba (beeswax)*, Origanum Dictamnus (leaf) Extract*, Tocopherol.

Дякую за увагу 🤗