𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Гіалуронова сироватка від Elizavecca

Гіалуронова сироватка від Elizavecca
Гіалуронова сироватка від Elizavecca
Гіалуронова сироватка від Elizavecca

На рахунку це вже третій флакон гіалуронової сиворітки від Elizavecca і точно не останній.

В мене комбінова шкірова і засіб чудово підійшов.

Об'ємут 50 мл. вистачає надовго. Сиворітка практично немає запаху, вона доволі рідка, але не як вода. Консистенція в неї як рідкуватий в'язкий гель. Повністю прозора, майже немає запаху.

В моєму догляді за шкірою сиворітка являється лише як допоміжна "ступінь". Як правило, я використовую її під крем. Іноді влітку можу навіть соло, коли шкіра надто схильна до жирності і я не хочу її навантажувати.

В інший період - тільки як підложка, бо сама по собі вона не дасть повноцінного зволоження.

По обличчю сиворітка гарно розподіляється, бо слизька, вбирається дуже швидко. Липкість присутня лише під час її поглинання.

Вона надає шкірі матовості, трохи вирівнює тон і звужує пори. З моїм іншим уходом не конфліктує.

Сиворітка по суті створює невидиму плівочку і утримує вологу, а також підсилює ефект наступних засобів.

На моїй шкірі негативних зовсім реакцій не викликала: пори не забиває, не провокує висипання і не прискорює виділення себуму.

Користуюся нею і в день і вночі. Мене повністю все влаштовує. Я не розумію тих, хто скаржиться на неї, коли наносить просто так, не закриваючи кремом. Звісно ж, що в такому випадку шкірі буде недостатньо догляду.

В мене нарікань немає, сиворітка подобається і викликає тільки приємні враження.

Гіалуронова сироватка від Elizavecca
Гіалуронова сироватка від Elizavecca
Гіалуронова сироватка від Elizavecca
Гіалуронова сироватка від Elizavecca
Гіалуронова сироватка від Elizavecca