Мирослава

#notscarywithmakeupclub та мій догляд

#notscarywithmakeupclub та мій догляд

Одразу скажу що я не професійний дерматолог/косметолог, але значний час приділила вивченю складів косметики. Дізналась більше про кислоти, які вони бувають та коли їх доречно використовувати.

Минулого року також мала трошки стресовий період в житті, тож думаю це також має якийсь наслідок для стану шкіри.

Ну а тепер давайте про догляд ->

(*постараюсь всі продукти прикріпити нижче в пості)

☀️ В ранковому я маю гель для вмивання від Cerave

А потім тонік від Sane, так- так, я теж чула багато поганих відгуків про них, думаю від висипань воно точно нічим не допоможе, але мені так подобається шкіра після використання, ну і на кінець крем від лярош для зволоження

🌚 А тепер про вечір, тут так само гель від сераве та гідрофільна олійка від mr.scrubber (надіюсь правильно написала😄)

Після вмивання використувую тонік від Elizavecca (вже писала пост-відгук про нього) і знову крем, але від Cerave, він також мені подобається і є "жирнішим" за попередній, він не є нічним, але мені подобається використовувати його на ніч.

Ось і все, з цього і складається мій догляд зараз.Також крім цих засобів я ще використовую гель алоє вера від холікахоліка, сироватку з гіалкроновою кислотою від elizavecca,але це не має великий вплив на висапання,тож думаю не варто акцентувати увагу на них.

Це не є заклик, щоб ви повторювали так само, просто ділюсь цим, можливо комусь буде корисно🤗