Vikulyk

M.A.C Lip Pencil

M.A.C Lip Pencil

Цей олівчик я колись дуже любила, в мене навіть була своя невеличка колекція і вони дійсно були кращими. Зараз я перестала їх купляти, адже з'явилось багато непоганих бюджетних варіантів, але розкажу про враження, може комусь буде корисно.

M.A.C Lip Pencil

Відтінок soar- нюдово-червонуватий, він насправді трохи хамелионистий, адже при різному освітленні дивиться теж по-різному. Взагалі я дивлюсь на асортимент відтінків і крім того, що він дуже великий, тут є досить цікаві екземпляри, які не втрачають актуальності, Mac завжди цим тішив.)

Сам олівчик непоганий, адже рівномірно лягає, не забивається в складки, при цьому він м'який і насичений.

Мені подобається покриття-доволі невагоме і тоненьке, але свій відтнок губ крізь нього не просвічується.

Фініш не наглухо матовий і чудово виглядає соло на губах, наче кремова помада.

Стійкість стандартна для такого типу олівців, блиск його швидко розїсть, але сам по собі пробуде на губах декілька годин, класно, що сходить рівномірно, бо не всі олівці так роблять.

Дискомфорту чи сухості він не викликає, що теж мене тішить, це один з найкомфортніших олівців.

Насправді олівчик класний і бренд якісний, але ціна змушує задуматись.)