𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.

Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.
Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.
Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.

Maybelline - мій улюблений виробник туші для вій. Я обожнюю класичну лінійку Lash Sansational, але і Sky high видалась дуже вдалою.

Дизайн туші стильний і ефектний.

Щіточка силіконова, зручна, акарутна/невелика, з зубчиками в послідовних рядах, повіко вони не колють і не завдають дискомфорту при фарбуванні вій. Після класичної щіточки ця здалась мені м'якою і надто гнучкою.

Туш має насичений чорний колір і не густу кремову текстуру. З самого початку вона навіть більш рідка і потрібно трохи часу, щоб гарно розфарбувалась і набула оптимальної консистенції.

Туш надає дуже гарний об'єм і довжину вже при першому нанесенні. Вона може зовсім незначно склеювати вії поки нова, але це легко поправляється. Навіть якщо не розділити їх іншою щіточкою, то все виглядає охайно.

Комочків не залишає, вони практично відсутні. Якщо і з'являються, то не кидаються в очі, так як вони поодинокі.

Туш добре прокрашує вії, мені подобається як вона їх вкладає, форма фіксується, присутнє легке підкручення.

На протязі дня туш зовсім не осипається, не відпечатується на повіках, не подразнює очі, з нею комфортно.

Sky high дуже вразила мене своєю стійкістю, бо гідно себе веде у вологій середі. І сльози і дощ з снігом вона стійко витримує і не тече.

Едине, що мені не дуже сподобалась - це те, що вона не так легко змивається як класична версія.

Якщо б не цей нюанс, то для мене вона була б ідеальною.

Якщо у вас гарні свої природні дані, то ця туш створить на віях шикарний ефект.

Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.
Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.
Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.
Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.
Об'ємні і довгі вії з Lash Sansational Sky high від Maybelline. Шикарний ефект і вражаюча стійкість.