ДАРÍЯ КÓВАЧ

Бальзам для губ Mermade+мої «хочу»

Бальзам для губ Mermade+мої «хочу»

Я не користувалась старою версією бальзамів і мені одразу потрапила до рук ця рожева манюня-рятівниця

У мене завжди сухі губи,також я скільки себе памʼятаю кусаю губи і щоки.

Тому зараз маю встигати зволожувати губи щоб не було що кусати,жодних кірочок

Мені подобається формат,без коробки (яку всі просто викинуть🤷🏻‍♀️), гарний дизайн,туба суцільна не дуже яскравого рожевого кольору. Я б це назвала яскравий мінімалізм. Все лаконічно і просто але так по святковому

Мені подобається носик,який гарно допомагає нанести бальзам на губи

Аромат солодкий, квітково-цукерковий

Абсолютно інший,не схожий на всі інші продукти серії

Відчуття на губах приємні,на смак також доволі приємно,не хімозно

В складі є олія (тут я додам загальну інфу не з голови)

•Олія оливи - цінна олія, що багата на антиоксиданти. Зволожує шкіру губ, доглядає та відновлює їх.

•Олія абрикосових кісточок - надає губам природного блиску, живить їх та захищає від впливу вітру та холоду.

•Plantasoft - рослинний комплекс який за своїми споживчими характеристиками повторює властивості тваринного ланоліна, допомагає загоїти мілкі тріщинки, відновлює пошкоджену шкіру губ та заспокоює її.

•Пантенол - знімає подразнення, що допомагає губам виглядати доглянутими.

Він взагалі не липкий,дуже комфортна текстура на губах

Нікуди не тече,довго тримається на губах і після того як всмоктується,губи ще довго зволожені

Я постійно ним користуюсь і губи прям дуже зволожені

•Розширення лінії для волосся:

додати маску, олію/сироватку для роста волосся

Щоб можна було зібрати повний комплекс для волосся і бути впевненою в якості і гарному ефекті

•Догляд за обличчям:

спф крем,знаю,що готується. Маску для обличчя щось по типу як atache,або глиняну

Щоб також зібрати повний комплекс догляду для обличчя. Бо моя шкіра ще ніколи не була такою гарною,тільки Mermade допоміг мені. Хоча моя шкіра і не супер проблемна,але все ж інколи бували висипи

•Сироватку для вій і брів,от хочеться мені такий продукт

А ще було б круто щось для фіксації брів

І бажано,щоб це був саме гель, компактний і зручний формат. І такий дівчачий-дівчачий🥰

Хоча це і не їх ніша, та мені б дуже хотілось. Бо я бачила у hollyskin гель, але хочеться саме від Mermade,бо якість,склад, та і сам бренд мені все ж імпонує більше (хоч я і не люблю порівнювати)🥰

Я чекаю всі-всі новинки і можливо все ж колись побачу щось бажане🥰🫶🏼

Бо я справді вражена,як така якість,такий чудовий склад і така приємна ціна 🤌🏻

Можливо б ви щось додали?)

Дякую,що дійшли до кінця ♥️