𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

А ця міцелярна вода точно для чутливої шкіри?

А ця міцелярна вода точно для чутливої шкіри?
А ця міцелярна вода точно для чутливої шкіри?
А ця міцелярна вода точно для чутливої шкіри?

Моєю самою улюбленою міцелярної водою являється сама перша класична версія. Вона для мене ідеальна. Від Garnier я пробувала декілька міцелярок, але жодна не змогла викликати настільки гарних вражень і повністю задовільнити мої очікування, бо були якісь нюанси.

Міцелярну воду з екстрактом рожевої води я брала в міні форматі об'ємом 100 мл.

Перше, що мені не дуже сподобалась - це наявність віддушки. Але це індивідуальна вимога. Аромат приємний, насичений, трояндовий, але я звикла, що б в такому засобі він повністю був відсутній. Для когось це навпаки буде плюсом, то ж все індивідуально.

Міцелярна вода гарно справляється з видаленням макіяжу, без зайвого тертя. Вона ефективно знімає туш, тональну основу і навіть стійку косметику. Липкості і плівки після себе не лишає. Присутнє відчуття чистоти і свіжості.

На відміну від класичної версії, шкіра після використання не матова, а має природнє сяяння. Для мене це великої ролі не грає, бо я завжди потім вмиваю обличчя.

Самий головний недолік цієї міцелярної води для мене - це незначне печіння, коли я видаляю туш. Очі трохи пече, немов їх щось подразнює. Шкіра явно не червоніє, але дискомфорт все ж таки присутній, що для мене являється вагомим мінусом. Зауважу, що засіб призначений для тусклої і чутливої шкіри і повинен максимально бережно очищувати, не завдаючи таких неприємних відчуттів. Припускаю, що це суто моя така індивідуальна реакція, але вона є.

Повторно покупати цю міцеллярну воду бажання не виникло. Я вирішила більше не експериментувати і зараз використовую класичний варіант, який мене повністю влаштовує.

А ця міцелярна вода точно для чутливої шкіри?
А ця міцелярна вода точно для чутливої шкіри?
А ця міцелярна вода точно для чутливої шкіри?