Любов Любов

Туалетна вода Dorall Collection Always On My Mind

Туалетна вода Dorall Collection Always On My Mind

Купувала парфуми по гарним відгукам, а ще тому, що їх порівнювали то з Олвейз, то з Пешн Денс від Ейвон. Для мене то як небо і земля, але подобалися обидва. Та й цікаво було, невже цей бюджетний араб такий прекрасний. Вхопила, коли знижка була і з нетерпінням чекала.
Коробка симпатична, якісна. А от флакон негарний. Сам квадратний, важкенький, але без кришки зовсім ніякий, і бантик той ні до чого 😒 Розпиляє впринципі непогано, і на все можна було б закрити очі, якби не аромат...

Початкова нота: Бергамот

Нота серця: Герань, Фрезія

Кінцева нота: Пачулі, Троянда
Це запах старої косметики, сухих троянд і пачулі. Це аромат з СРСР, якими можливо користувалися наші матусі і бабусі. Він такий на любителя, що я рідко його ношу. Пишуть, що схожий на Burberry My Burberry, але нічого не можу сказати з цього приводу.
Нема і близько там щось від Олвейз Ейвон. А от з Пешн Денс їх ріднять хіба що пачулі в базі: такі ж терпкувато-гіркі.
Після відстоювання звучить набагато краще, забудьте про нього на рік чи два)) Я так і зробила і тепер користуюся ним іноді під настрій. Але все ж майте на увазі, що сподобається не всім. І на подарунок не рекомендую.

Туалетна вода Dorall Collection Always On My Mind
Туалетна вода Dorall Collection Always On My Mind
Туалетна вода Dorall Collection Always On My Mind