Lytvynenko

Йогурт для тіла Fluff з ароматом кавуна та малини з мигдалем

Йогурт для тіла Fluff з ароматом кавуна та малини з мигдалем

Бігло та швиденько я вам уже показувала цей йогурт з кавуном. Але я обзавелася ще більш смачним ароматом і буду ділитися більш детально.

Fluff Body Yogurt - це продукт польського бренду, який чомусь відноситься до натуральної косметики 🤔 Про натуральність забуваємо, там такий яскравий запах кавуна та малини, що хочеться їсти ложкою 🤤🤤🤤

Тут баночки по 180 мл і вистачає засобу досить на довго.

Але це чи не єдині засоби з парфумуванням та барвниками, від яких я не можу відмовитись 🫣 Я їх наношу тільки на стегна, сідниці та ноги, бо на верх тіла такі продукти мені не можна використовувати через акне.

Йогурт для тіла Fluff з ароматом кавуна та малини з мигдалем
Йогурт для тіла Fluff з ароматом кавуна та малини з мигдалем

Текстура: легенька, не жирна, добре розподіляється та вбирається шкірою.

Колір: зеленуватий, світлий.

Запах: соковитий кавун, апетитний просто до спазмів у шлунку 🤤🍉

Відчуття на шкірі: тіло зволожене, шкіра мʼяка та тримає декілька годин ще аромат йогурту.

Власне, розбір складу та чому мене дивує примітка "натуральний".

Натуральні складники:

  • Prunus Amygdalus Dulcis Oil (олія мигдалю)
  • Caprylic/Capric Triglyceride (тригліцериди каприлової та капричної кислот)
  • Cocos Nucifera Oil (кокосова олія)
  • Glycerin (гліцерин)
  • Hydrolyzed Rice Protein (гідролізований білок рису)

Хімічні складники:

  • Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid (спирт та кислоти)
  • Parfum (ароматизатор)
  • Sodium Lauroyl Glutamate (ПАР)
  • Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol (кислоти, що використовуються як консерванти)
  • Potassium Sorbate, Sodium Benzoate (солі, які також використовуються як консерванти)
  • CI 42090, CI 47005, CI 73015 (хімічні барвники)

Текстура: легенька, не жирна, добре розподіляється та вбирається шкірою.

Колір: рожевий, дещо яскравіший за кавун, але все одно досить світлий та приємний.

Запах: це щось нереальне 🫠 мені нагадує якійсь смачнющий, солодкий йогурт в стакані, зі смаком малини та злаків, чи малини з крихтами якогось печива 😍

Відчуття на шкірі: тіло зволожене, шкіра мʼяка та тримає декілька годин ще аромат йогурту.

Склад:

Компоненти абсолютно такі самі, як в попередньому ароматі. Відмінність тільки в барвниках: в ароматі Малина і мигдаль - використовується хімічний барвник CI 17200. Ну і в парфумуванні.

Я хочу вірити, що ці хімічні компоненти не несуть шкоди здоровʼю, бо самі йогурти просто неймовірні 🤩 у них така легка текстура, бомбезний аромат і крутий ефект зволоження. Раджу спробувати 🥰 Мій фаворит - з малиною 🤤🤤🤤