ДАРÍЯ КÓВАЧ

Це була омана💔

Це була омана💔

Я організовувала сама собі челендж на 31 день «без макіяжу».

Але як ви зрозуміли,його провалено

Це був не перший челендж,раніше мені вдавалось. Та не цього разу

Наявність купи косметики,яка дивиться на мене і шепоче «ну використай мене,хіба тобі не хочеться»

А мені то хочеться 🥲

Тому сьогодні я представляю вам свій макіяж дня

Мені хочеться бути красивою,такою «нарядною» і радувати чоловіче око

(Як завжди внизу все відмічу)

Тональна основа: суміш всього, що було. Ln, Lamel, nextbeu

Чому? Бо Nextbeau дає мені загоріле обличчя, Lamel гарно сяє,а ln тримає всіх у купі і не дає стекти

Консилер: Lamel, бо він матує і перекриває все,що можна. Дуже комфортний і класний

Корекція: ну тут рідкий скульптор і румʼяна від Lamel. Я їх так давно хотіла,що не можна не скористатись. Та є одне «але»,я наношу їх зараз в максимальній кількості. Прям так щоб обличчя було не схоже на те,яке у мене є🤭

Брови: помадка від Pudra і гель від Lamel. Зараз це незамінне комбо. Мені здається,якби я на вмивалась,воно б трималось вічність

Очі: замість тіней я нанесла скульптор,помадкою для брів «обвела» всю лінію росту вій

А от туш. Моя любов,фаворитка Lamel,яку зараз рекламують всі блогери

Все зафіксувала пудрою: першою і єдиною в моєму житті від Lamel

Ну і губи. Тут тріо

По-перше контур я зробила олівчиком для брів від Patricia ledo. Ви спитаєте «нахіба»,а я вам скажу. Бо це тоненький стержень з гарним кольором,який майже не помітний але робить класну форму. Мої губи без олівців взагалі інакші,я оце вмію накуралєсіть собі обʼєм без інʼєкцій 😂

Також помада vinyl 20, вона мені подобається тільки у вигляді розтушованої пальцями

І зверху блиск пудра 08, для блискіток і яскравості

Отака я сьогодні гарна бігала на пошту і готую вечерю 🤭