Ксенія 💫

Як бюджетний олівець для губ замінив мені дорогі. Досвід дорогою вже 7 років!

Як бюджетний олівець для губ замінив мені дорогі. Досвід дорогою вже 7 років!
Як бюджетний олівець для губ замінив мені дорогі. Досвід дорогою вже 7 років!

Вітаю найгарніші 💐!

Олівці для губ завжди були в арсеналі, особливо коли знайдеш свою родзинку серед неосяжного вибору декоративних засобів.

З цими олівцями я познайомилася зовсім випадково дуже-дуже давно. Це був той випадок, коли я ще зовсім поняття не мала, що виявляється вони можуть відрізнятися по якості. Та й вибору серед масмаркету у відтінках, гарних відтінках 👆особливо не було.

Це не то що зараз - всі відтінки нюду, пильної троянди і т.д. А років 10 тому було якось бідненько з цим.

Пам'ятаю дівчина консультант мені : візьміть цей, не пошкодуєте! Ціна щось була смішною і довго я не думала 😀.

Так в мене вперше з'явився Waterpoof Lipliner від турецького бренду Flormar у відтінку 203.

Олівець має 1,14 гр.

На самому олівці є вся інформація, причому вона не стирається з часом, все чітко видно як і в перший день покупки.

Відтінок олівця досить точно передаєтся по кольору нижньої його частини, співпадіння практично на 85-90%.

Це самий звичайний дерев'яний олівчик, без точилочки, а хотілося б 🤭...

Але я пробачаю виробнику все за якість та стійкість цього продукту. Як то кажуть, перевірено роками и не одним відтінком (про інші не менш варті уваги згодом ☺️).

По текстурі це кремові олівці, які прекрасно наносяться - м'яко, плавно, не пошкоджуючи вуста. Але вони не жирні. Ні-ні. Дуже гарно тушуються. Досить економний у використанні, не зточується швидко.

Фініш у більшості матовий.

Олівці неймовірно комфортні, досить стійкі, не сушать губи, не розтікаються і не забиваються у складочки.

Сьогодні покажу відтінок 203. Це припилена троянда з холодним піднотом. Якщо підсилити колір нашаруванням, то з'являється трошки сливого.

Лягає рівно, не комкаєтся.

Хочу сказати, що відтінки різні по фінішу, особливо відрізняється цей, бо інші мають матовий фініш.

Частіш за все цей відтінок я використовую саме в якості помади. З ним можна зробити просто контур, трішки затонувати край і розтягнути його до центру. При бажанні, в центр нанести блищик, в можна і без нього.

На губах більш помітний особливий фініш цього олівця,що виокремлює його з інших, він наче трішки сатиновий. Зауважу, що нічого блискучого заздалегідь не наносила. Ось саме цим він мене і підкупляє і саме через це я купую його знов і знов. Це однозначна заміна вашої губної помади.

А як шикарне комбо, то чудово поєднуються з цією помадою https://club.makeup.com.ua/post/24784/.

Гарний зимовий відтінок ❄️! Дуже раджу!

Усім краси 😘

Дякую, що завітали 🌸 та вашу увагу.

З повагою, Ксенія ✨