Iryna

Зволожує та допомогає прибрати шкірні висипи

Зволожує та допомогає прибрати шкірні висипи

Користуюся три місяці, спеціально одразу не писала відгук, хотіла довше ним покористуватись, щоб скласти свої враження про нього.

Користуюся здебільшого один раз в день на ніч, або два рази, коли я вдома і нікуди не планую йти. Мою комбіновану чутливу зневоднену шкіру тонер гарно зволожує, знімає відчуття стягнутості. Але брала я його не для цього - це як приємний "бонус", основне - він очистив мені обличчя від постійних мілких висипів не викликавши алергії. До нього користувалася аптечним кремом з азелаїновою кислотою - теж допомагає, але виходить дорожче за тонер. Ефект побачила десь за 3 тижні постійного користування, обличчя повністю очистилося від висипів, тон рівніше став.

Із мінусів:

1. Незручний дозатор, тонер летить у різні боки, важко нанести на обличчя (наносити спонжем мені не сподобалось, наношу одразу на обличчя).

2. Він дійсно липкий і липкість нікуди не дівається, навіть коли закривала зверху кремом.

Але, не зважаючи на його мінуси, поки для себе нічого кращого за такі гроші не знайшла. За 3 місяці використала половину флакону, отож одного флакону вистачить на пів року.

Зволожує та допомогає прибрати шкірні висипи
Iryna
1
Підписники
0