Дарина🦉

Пудра для обличчя

Пудра для обличчя
Пудра для обличчя

Напевно не має вже дівчат, які не чули про цю пудру!!! Для мене це скарб вже дуже багато років. Тон 105, завжди в моєї косметичці 👝.

Ця пудра від всесвітньо відомого бренду Maybelline New York ❤️ спеціально розроблена для жирної та комбінованої шкіри. Саме для мене, бо я власниця проблемної шкіри.

Основні переваги пудри:

🔸Матує та усуває жирний блиск

🔸Не забиває пори, робить їх малопомітними

🔸 Ідеально адаптується під природний колір обличчя

🔸Створює гладку та досконалу поверхню

🔸Доглядає за шкірою

Вона поглинає надлишки шкірного сала, забезпечує тривалий захист від небажаного блиску. А завдяки ефекту розмивання навіть розширені пори стають непомітними.

Пудра для обличчя
Пудра для обличчя
Пудра для обличчя

Технологія Perlite Mineral ( мінерал перліт ) - поглинає надлишки шкірного сала та жиру, тим самим матуючи шкіру.

Мікрочастинки пудри з ефектом розмивання - візуально зменшують і маскують розширені пори.

Некомедогенний склад.

Дуже гарно лягає на шкіру. Не має ніякого запаху. З легкістю наноситься аплікатором (який іде в комплекті) або пензликом. Гарно поводить себе протягом дня.

На 1️⃣ фото обличчя після очищення, дуже видно розширені пори (це моя головна проблема все життя).

На 2️⃣ фото, обличчя після нанесення пудри, без тональної основи, без нічого. Як на мене візуально дуже помітна різниця.

Можно використовувати самостійно оба поверхтонального крему.

Дуже зручна та компактна коробочка, кришечка міцно тримається. В комплектації іде аплікатор та дзеркало. Економічна в використанні.

Якщо ви ще раптом її не спробували, то я щиро раджу!

Maybelline 💖.

Дякую за увагу 🤗.