wowmom

Дуже пекучий блиск з перцем чилі, який так круто доглядає за губами

Дуже пекучий блиск з перцем чилі, який так круто доглядає за губами

Привіт, красуні!

Я хоч і не сильно люблю блиски для губ, проте максимайзери від Eveline покорили моє серденько. В мене вже була версія з бджолиною отрутою, і блиск дійсно дуже класний, а це означає, що мені конче потрібно було спробувати максимайзер з перцем чилі.

Найголовніша його перевага полягає в тому, що він дуже пекучий (і я в захваті від такого ефекту), красиво виглядає на губах, та доглядає за шкірою, але про це далі.

Дуже пекучий блиск з перцем чилі, який так круто доглядає за губами

Eveline Oh! My Lips Maximizer Chili має приємний аромат, який відчувається лише під час нанесення, та ніжний рожевий віддінок. Він не такий світлий, як блиск з бджолиною отрутою, і не вибілює губи.

Аплікатор має стандартну форму, і набирає достатньо продукту, щоб нафарбувати губи.

Він м'якенький і зручний.

Перші 10 хвилин після нанесення максимайзеру, губи дуже пече. За рахунок цього, кров починає циркулювати, і візуально здається, що вони дійсно стають більшими.

А глянець і невелика кількість мікроблискіток роблять вуста соковитими.

Приблизно через хвилин 20, ніякого дискомфорту не залишають, і блиск дуже приємно відчувається.

Тримається пару годин, поступово глянець стає спокійніше, і в ніяку білу смужку максимайзер не скочується.

Також хочу відзначити, що він дає не тільки декоративний ефект, а і класно доглядає за губами.

Шкіра м'якенька, зволожена, і вже ніякий бальзам зовсім не потрібний.

Я навіть на ніч наносила Eveline Oh! My Lips Maximizer Chili, і зранку прокидалася з ідеальними вустами.

Якщо ви також полюбляєте блиски "зі спецефектами", які б поєднували в собі і догляд, і декор, то я дуже рекомендую придивитися до цього максимайзеру.

Дякую за увагу 😘