SomovaFM

Ароматичні свічки від MAREVE для новорічного настрою

Ароматичні свічки від MAREVE для новорічного настрою
Ароматичні свічки від MAREVE для новорічного настрою

Давно заглядалась на продукцію цього бренду, але не наважувалась собі щось придбати. А тут трапилась чудова нагода і я не змогла пройти повз ці свічки. Проте придбала їх не для себе. Вони будуть подарунками від "Таємного Миколая" двом чудовим дівчатам з моєї роботи.

Свічки об'ємом 200мл, у скляному масивному підсвічнику. Мають дерев'яний гніт, який повинен нагадувати потріскування вогнища та надавати ще більшу атмосферу. Запаковані в індивідуальну чорну коробочку з логотипом бренду. Сподіваюся вони виправдають очікування та подарять дівчатам затишок.

Також додатково придбала фірмові свічки. Вони мають довшу форму, ніж звичайні, для зручності запалення свічки. В упаковці 5 шт

Аромати підібрані не просто наугад, це продуманий хід і вони мають для мене асоціації саме з цими людьми. Як і мінімалістичні пакування з маленькими тематичними деталями.

Ароматичні свічки від MAREVE для новорічного настрою
Ароматичні свічки від MAREVE для новорічного настрою
Ароматичні свічки від MAREVE для новорічного настрою

Відкривши коробочку одразу почула цей аромат арахісової пасти. Хоча я не одразу зрозуміла, що він мені нагадує, тому що не люблю подібні ласощі. Але через деякий час мене осяяло - аромат кави з арахісовим лікером, ось про яке каппуччіно йдеться.

Теплий, солодкий, оговтуючий в обійма аромат - саме такі асоціації в мене викликає і людина.

Гніт здався мені в ній за коротким, це через те, що самого воску тут багато. Будемо надіятись, що це не завадить її гарно запалити і розпалитися.

___________

Додаю відео, які зробила подруга, аби ви відчули цю затишну атмосферу. Просто послухайте як потріскує свічка.

Та відгук красуні:

"Вона пахне і під час горіння і коли просто стоїть в кімнаті.

Пахне солодкою ванільною кавою і трошки відчуваються нотки шоколаду.

Але не навʼязливо, не так що в кімнаті інших запахів немає, а коли проходиш повз-створює настрій "

При відкритті аромат здався не таким гучним, як попередній. Але варто було вдихнути сильніше і я відчула цю свіжу ноту, ніби якогось цитрусового лосьйону для тіла. І ще один нюх, так це однозначно мандарин. Кисло-солодкий аромат цедри мандарину надає цього святкового настрою, коли ввечері ви чистите мандаринки під ковдрою та дивитись улюблені серіали.

Хоч одразу аромат здався мені не гучним, проте далі його було добре відчутно навіть коли свічка просто стоїть відкрита.

Дівчина, до якої вона поїде, така ж світла та затишна людина.

___________

Та відгук красуні::

"Ми вже запалити твій подарунок

Сидимо слухаємо, як потріскує) Кайф

Мені дуже схоже на запах глінтвейну 😄

Такий сладкий медовий лікер чи вино і цитрус"