Швець Карина🤍

Як MakeUp подарував мені майже ідеальний крем для зони навколо очей

Як MakeUp подарував мені майже ідеальний крем для зони навколо очей
Як MakeUp подарував мені майже ідеальний крем для зони навколо очей
Як MakeUp подарував мені майже ідеальний крем для зони навколо очей

Я вже достатньо протестувала даний кремчик (щодня, починаючи з 30 листопада) і готова ділитися з вами своїми враженнями.

Чесно кажучи, не дивлячись на те, що крем з СПФ, я наношу його і на ніч теж (ага, я думаю, що в цьому нічого страшного нема, якщо не виникає ніяких негативних реакцій).

Лінійка представлена для вікової шкіри, і саме тому по текстурі що крем для шкіри навколо очей, що крем для обличчя (про нього поговоримо, напевно, вже після Нового року, бо я поки не сформувала думку) мають доволі густу, щільну і жирненьку текстуру.

Саме цей крем має текстуру мʼякого вершкового масла, і під теплом пальців він ще додатково тане.

Аромат відсутній, що однозначно є плюсом для крему навколо очей (ніяких додаткових подразників у вигляді запашників).

Обʼєм - 15 мл, стандартно для даної категорії доглядової косметики.

Витрата дуже економічна, вистачає маленької горошинки.

Пакування - дуже гарне. Скляна важка баночка темно-червоного кольору, виглядає стильно. Але, чесно кажучи, не дуже практично) по-перше, займає більше місця, по-друге - коли обʼєм зменшився, крем вже не зручно діставати. Ну і для таких криворуких, як я, скляні банки - табу😂Додатково крем був упакований в масивну коробку, теж доволі симпатичну.

Склад:

♦️Aqua (Water) - водичка

♦️Dibutyl Adipate - емолент, розчинник

♦️Propanediol - розчинник

♦️C12-15 Alkyl Benzoate - емолент, покращує текстуру

♦️Coco-Caprylate - легкий емолент

♦️Isododecane - емолент, розчинник

♦️Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters - стабілізатор емульсії, кондиціонуюча дія

♦️Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine - Tinosorb S, хімічний спф-фільтр

♦️Potassium Cetyl Phosphate - загущувач, емульгатор

♦️Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate - УФ-фільтр з високою абсорбцією в діапазоні УФ-А

♦️1,2-Hexanediol - розчинник

♦️Ethylhexyl Triazone - Uvinul®T 150, хімічний УФ-фільтр проти УФ-Б променів

♦️Cetearyl Alcohol - емульгатор

♦️Cetyl Alcohol - структуроутворювач, емолент

♦️Stearyl Alcohol - емолент, структуроутворювач

♦️Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano) - TINOSORB М - хімічний УФ-фільтр широкого спектру дії

♦️Caffeine - антиоксидант, підвищує тонус. Кажуть, що бореться з темними колами під очима, але я в це не вірю 🙈 може мати потразнювальну дію на судинки -> приплив крові

♦️Urea - сечовина - зволожувач

♦️Pyrus Sorbus Bud Extract - вʼяжучий засіб, кондиціонування шкіри

♦️ Glucose - зволожувач

♦️Oryza Sativa (Rice) Extract - помʼякшує, абсорбує

♦️Rhododendron Ferrugineum Extract - екстракт альпійської троянди - антиоксидант, має «омолоджуючий» ефект (але ми ж з вами розумнички і знаємо, що один екстракт омолодження не дасть)

♦️Passiflora Incarnata (Passionflower) Seed Oil - олія пасифлори - відновлює шкірний барʼєр, помʼякшує, кондиціонує шкіру

♦️Caprylic/Capric Triglyceride - емолент

♦️Polysilicone-11 - силікон, регулятор вʼязкості

♦️Hydroxyacetophenone - антиоксидант, підсилювач дії консервантів

♦️Maltodextrin - загусник, стабілізатор

♦️Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer - плівкоутворювач

♦️Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer - плівко-, гелеутворювач

♦️Cetearyl Glucoside - емульгатор

♦️Glycerin - зволожувач, компонент НЗФ

♦️Decyl Glucoside - стабілізатор

♦️Sodium Carbonate - буферизація

♦️Xanthan Gum - ксантова камідь - загусник

♦️Arginine - компонент НЗФ, амінокислота, стимулює локальну мікроциркуляцію

♦️Hydroxyethylcellulose - загусник, стабілізатор

♦️Coco-Glucoside - ПАР (???)

♦️Myristyl Alcohol - жирний спирт, стабілізатор, регулятор вʼязкості

♦️Arachidyl Alcohol - загусник, помʼякшувальний засіб

♦️Disodium Lauryl Sulfosuccinate - мʼяка ПАР (знову питання - навіщо?)

♦️Propylene Glycol - розчинник, регулятор вʼязкості, консервант

♦️Tocopherol - вітамін Е, антиоксидант,

♦️Sodium Benzoate - консервант

♦️Potassium Sorbate - консервант

♦️Phenoxyethanol - консервант

Так, по складу в мене є питання. По співвідношенню ціна/складники МОЖНА БУЛО Б І КРАЩЕ однозначно.

АЛЕ

За те, як діє цей крем - я готова йому пробачити склад)))

По-перше, через свою жирненьку текстуру засіб швидко прибирає сухість в ділянці під очима.

Ніякого дискомфорту, стягнутості, «жиру» - нічого. Лише комфортні відчуття «ліпідного шару» і не порушеного барʼєру)

Для сильно жирного типу шкіри цей крем, вірогідніше за все, буде занадто обтяжливим. Але зневодненій, віковій шкірі - це супер-комфортний продукт.

У висновку: засіб крутезний і мені дуже зайшов, з задоволенням використаю до кінця всю баночку. Ніяких висипань чи якихось нюансів він у мене не викликав.

Повторювати не буду, тому що ну дійсно дорого, прям дуже) можна знайти більш бюджетні варіанти жирненького крему під очі, який був би комфортний для такої сухої та чутливої зони, як у мене.

Але я прям дуже рада, що маю змогу протестувати цей засіб, він мене абсолютно не розчарував :)

Дякую за увагу ❤️

Як MakeUp подарував мені майже ідеальний крем для зони навколо очей
Як MakeUp подарував мені майже ідеальний крем для зони навколо очей
Як MakeUp подарував мені майже ідеальний крем для зони навколо очей