ksnklb

Ще більше цитрусу

Ще більше цитрусу

Досить давно хотіла спробувати гель для душу від цього бренду і нарешті ця баночка стоїть на моїх полицях.
Одразу додаю посилання на допис Глянцевої Олени: https://club.makeup.com.ua/post/21243/
Вона розповідає про логотип бренду, що дуже цікаво 💚.

Ще більше цитрусу

Баночка відображає сенс гелю: без "викрутасів" все просто та зрозуміло.
250ml, плоска не велика пляшечка, які можна взяти і у поїздку, адже багато місця не займає, а закривається надійно.
Пляшка виконана з прозорого пластику: все видно.
З переду і ззаду є наклейки з усією інформацією.
Кришечка типу фліп-топ, закривається надійно, та можуть бути проблеми з відкриттям. Потрібно докласти більше зусиль.
Оскільки у нас лінійка цитрусова: мандарин та лайм, то і наклейка відповідно – зелена, така свіжа. Вона справді відображає гель)).

Сам гель прозорий і середньої консистенції не скажу що дуже рідкий, і не скажу що густий, такої кількості мені вистачає. Піниться добре і швидко, та немає піни, як для пінної вечірки, а якраз достатньо, щоб помитись.
Аромат дуууже цитрусовий, мені від нього спочатку навіть скули зводило, попри те, що я люблю цитрус. А що я хотіла: лайм та мандарин)). Ну справді, при митті буде відчуватись яскравий цитрусовий аромат, аж з кислинкою. Коли змивати, він вже буде м'якший, буде трішки солодкої ноти.
Після душу аромат все ще можна почути у ванній, а на тілі вже ні, залишається лише відчуття свіжості.
І так, не лише цитрусовий аромат дарує відчуття свіжості та чистоти, але і сам гель для душу чудово виконує очищаючу функцію. При цьому він не залишає після себе відчуття сухості: шкіра приємно чиста та м'яка.

Для мене це класний базовий гель для душу, він добре очищає шкіру, не пересушуючи її, дарує відчуття чистоти.
І хоча яскравий та досить не хімічний аромат цитрусів тут для мене був "надто", та я розумію, що у випадку з полуничним ароматом це буде якраз дуже доречно та приємно.

Склад досить звичайний, як для звичайного гелю для душу, є ПАР, ароматизатори, не так далеко у списку і екстракт мандарина та лайма, що досить приємно. Склад не великий і на нього всього одна "червона позначка" – Sodium Hydroxide, це і додає трішки дьогтю.