Iryna Inred

Колекція гелів для душу SHAKYLAB

Колекція гелів для душу SHAKYLAB

Гелі для душу SHAKYLAB почала замовляти ще з весни цього року. На них ледь не постійно акції, вони українського виробництва і склад здається нестрашним. Тільки дивний момент — він геть однаковий на різних гелях, без уточнення який саме барвник використано, але пишуть, що натуральний.

Колекція гелів для душу SHAKYLAB

Гель досить густий, нагадує желе, завдяки такій консистенції не виливається забагато. На фото я перевернула пляшечку, в якій уже засобу майже на дні, і встигла повернути назад краплю, яку ви бачите.

Гелі відрізняються лише за кольором і запахом. Всі добре піняться, всі однакової консистенції. Мій рейтинг суто за запахами:

1 Sicilian Fresh - був у мене першим, давно закінчився, після чого я хоч і хочу такий ще, вирішила спочатку спробувати інші гелі з цієї серії;

2. Sweet Coconut - не надто насичений (що добре) кокосовий аромат, теж візьму ще і брала на подарунок;

3. Strawberry Shake - все б нічого, але запах для мене загустий і не надто полуничний;

4. Tropical Drink - теж надто сильний і не зовсім фруктовий запах, але в процесі купання в душі він слабшає.

Зазвичай у мене один засіб для душу, але гелі SHAKYLAB назбиралися в маленьку колекцію, тож використовую їх тепер по настрою.