inspirit_inspires

Палетка Makeup Revolution: Forever Flawless у версії Allure (^з^)-☆

Палетка Makeup Revolution: Forever Flawless у версії Allure (^з^)-☆

Рожево-коричнева палетка в металевому корпусі з зручним дзеркалом та відтінками як на свято, так і в офіс сходити.

Пакування найкраще зі всіх моїх палеток, вона важкенька (в сумці не потягаєш, але вдома їй буде гуд), дуже красива та виглядає реально дорого 😎

Самі рефіли дуже красиві, не просто насипано блискіток, а в деяких відтінках різнокольорові частинки (можливо, це невеличке запозичення у Худи, але красиво, що ж сказати 😅)

Дійсно можна зробити легенький нюдово-ніжний мейк для підкреслення краси твоїх очей, як в теплому кольорі так і в рожевому. А потім під вечір зробити роковий яскраво-червоний образ та сяяти 💃

Чесно, прям невдалих відтінків я не знайшла)) Деякі тяжко тушуються, але якщо приноровитися, то буде супер. Пігментація вище середнього і навіть висока, тому якщо ти шукала таку палетку, щоб і в пир і в мир і не за всі гроші світу, то ти її знайшла 😉

Палетка Makeup Revolution: Forever Flawless у версії Allure (^з^)-☆

Свотчі зроблені на базову сироватку, без консилера і спеціальної бази 😉

Сяючі тіні дуже красиві, мій улюблений відтінок Flaunt, він переливається різними за розмірами блискітками на нюдово-рожевій, майже непомітний базі 💛

Для твоєї ідеальної тушовки підійдуть біленький Hedonism та чаруючий своєю красою Attract для підкреслення рожевого мейку 👀

Загалом, ставлю цій палетці 5 зірочок з 5, вона дійсно може стати доповненням твоєї лаконічної косметички (але нагадую, що вона більше виходить в теплі кольори, тож звертай увагу на свій тип шкіри).

Сподобався пост? Натискай кнопочки, надихай та надихайся, і шукай мене в інших соцмережах за цим ніком 💫