Skomska Olya

LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette в 404 відтінку

LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette в 404 відтінку
LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette в 404 відтінку
LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette в 404 відтінку

Я вже маю таку палетку від Lamel в 402 палітрі, та писала раніше відгук: https://club.makeup.com.ua/post/17072/ .

Нова палетка була куплена лише заради одного відтінку, а саме - персикового )

Щороку у грудні інститут кольору Pantone обирає колір наступного року. Цього разу ним став Pantone 13-1023 Peach Fuzz (персиковий пух).

І в мене в думках було - хочу щось такого кольору в свою косметичку.

Тому вашій увазі манюня LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette в 404 відтінку.

Особливості палетки :

  • палетка зручного, компактного розміру, об'єм всього 6 г, але вистачить її на дужеее довго , це з власного досвід .
  • займає в косметичці зовсім мало місця, зручно брати із собою в подорожі.
  • палетка поєднує 6 відтінків має 4 матових та 2 шимерних.
  • хороша пігментація, добре нашаровується
  • легко наносяться , та тушуються
  • хороша стійкість
  • не тестується на тваринах

З мінусів - розумію, що з часом упаковка втратить свій вигляд, так як сталось із попередньою, тіні трішки пилять , але для мене це не суттєві нюанси , адже все ж плюсів набагато більше.

LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette в 404 відтінку
LAMEL Make Up To Go Eyeshadow Palette в 404 відтінку

Персиковий відтінок такий, як я і очікувала, вже хочу його протестувати в макіяжі.

Інші кольори також подобаються, для мене особисто трішки не вписується "лавандовий" відтінок, та не дуже поєднується з іншими , але це суто моє перше враження) можливо з часом зміниться)

Короткий відоогляд для Вас, щоб краще познайомитись з цією чудовою палітрою.

По фото видно, що 402 палітра вже дуже заюзана, користуюсь кожного дня і вона ніяк не закінчиться. Так, кришечка втратила вигляд, але все чудово тримається, та зберігається.

Це прям мої відтінки .

402 більш повсякденна , плюс вечірні макіяжі, а 404- коли хочеться чогось нового, яскравого, святкового .

Тому щира рекомендація!