Vikulyk

Косметолог на дому від MyIDi. Пробую досить цікавий доглядовий продукт)

Косметолог на дому від MyIDi. Пробую досить цікавий доглядовий продукт)

Тут закладено три етапи, які спрямовані на освітлення, розгладження і омолодження шкіри.

Пілінг для зони навколо очей - для мене дивина, хоч я багато чого бачила, спочатку навіть боялась використовувати, але я залишилась задоволена результатом.

Тут три етапи, по 3 саше:

  1. Пілінг, який відкриває шкіру для активних компонентів (наносити на чисту шкіру на 5-10 хв на преорбітальнк зону , дуже близько до зони вій і на носогубну складку чи губи і змивати мокрими дисками)
  2. Бустер, який наповнює шкіру всякими корисностями ( нанести на суху шкіру масажними рухам на тіж місця і не змивати)
  3. І маску, яка заспокоює і нейтралізує пілінг.

Косметолог на дому від MyIDi. Пробую досить цікавий доглядовий продукт)
Косметолог на дому від MyIDi. Пробую досить цікавий доглядовий продукт)

Тепер про мою шкіру)

Останнім часом присутні набряки і синці, оскільки дитина довго хворіє і я мало сплю, не кажучи за втому.

Також в мене з'явився дивний залом верхній повіці, за три процедури він непогано розгладився, але ще трішки є.

А тут фото після одної процедури, ця сторона обличчя менш проблемна, але результат теж є.

Відчуття після:

  • Шкіра гладенька, наче відполірована.
  • Трішки зменшились постійні зморшки, на нових результат більш помітний.
  • Також синяки стали світліші.
  • Шкіра більш підтягнута і не така набрякла, в мене відчуття, що погляд стає виразнішим.
  • Під час використання пілінгу відчувається печіння, що нормально при використанні кислот, згодом воно зникає. Я боялась появі лущень, адже це дуже ніжна зона, але все гаразд.
  • Використовувала через кожні 3-4 дні.
  • Одної сашетки вистачає на 3-4 рази.

Склад 1-го етапу:

Ферулова кислота, відома як гідроксицінамова кислота, є потужним антиоксидантом, який нейтралізує пошкодження вільних радикалів від забруднення, ультрафіолетового випромінювання або інфрачервоного випромінювання, які прискорюють старіння шкіри.

ЛАКТОБІОНОВА КИСЛОТА - полігідроксикислота, споріднений зі шкірою компонент, має регенеруючі властивості, сприяючи якнайшвидшому ранозагоюванню. позитивно впливає і на дермальний матрикс, «пригальмовуючи» руйнування колагену та еластину і, в результаті, покращуючи біомеханічні властивості шкіри, включаючи еластичність та міцність на розрив. Л.К. забезпечує глибоке та тривале зволоження, що важливо для сухої та дуже сухої шкіри, шкіри з пошкодженим роговим шаром та відновного догляду після естетичних процедур (мікродермабразії, хімічного пілінгу, неаблятивних фотопроцедур).

Має в складі центелу, як теж відома регенерючими і загоюючі и властивостями.

Склад 2-го етапу

Недарма пілінг має назву "ніжність троянди"

Тут в складі є Alpine Rose Active — це перший косметичний інгредієнт, заснований на новій концепції сенолітиків проти старіння. Це механізм, який спеціально усуває старіючі (постарілі) клітини в тканині. In vitro та клінічні дослідження показали, що Alpine Rose Active має ефект омолодження шкіри, усуваючи специфічні старіючі клітини. Крім того, Alpine Rose Active має вражаючий антиоксидантний ефект, який також був доведений in vivo.

СЕРИН – амінокислота, використовується як зволожуючий компонент у косметичних емульсіях. Біологічна дія - імуномодулююча, що покращує структуру шкіри.

І відомі компоненти, як: Сквален, кофеїн, зелений чай, які мають антиоксидантну, заспокоюючу і проти набрякові дію.

В складі 3-го етапу присутні різні олії, антиоксиданти, екстракти і загоюючі компоненти.

Весь склад не описую, тільки про найцікавіше, адже це втомлює не тільки мене, а й вас, від перегруженості інформацією.)

Висновок!

Мені сподобалась продуманість цього набору, було цікаво спробувати пілінг, особливо в області зони навколо очей, я дійсно бачу результат і мені подобаються такі маніпуляції, відчуття максимально приємні, наче побувала в салоні.