Marinka🌈Rainbow

Tink Superfood for body

Tink Superfood for body

Всім привіт ❤️

Дуже часто бачу в стрічці огляди на засоби від українського виробника TINK, тому також вирішила з ним познайомитись і вирішила почати з гелів для душу.

Такий гель я придбала в офлайн магазині ,випадково побачила на вітрині з іншими гелями в одному з магазинів і здивувалась тому що раніше не помічала їх.

Обрала собі гель Mango & Milk Proteins, обирала по запаху ,з усіх він мені найбільше сподобався.

Перший плюс для мене в цьому гелі це великий об'єм в 500 мл. Я люблю купувати для дому такі великі бутильки тому що приймаю душ часто і вони в мене швидко закінчуються.

Другий плюс це аромат - він дуже ніжний ,фруктовий з кислинкою , пахне начебто йогурт зі шматочками свіжого манго, зовсім ненав'язливий.

Ну і третій суттєвий плюс - гель не сушить шкіру. Багато гелів з масс маркету дуже сушать . Цей делікатний до шкіри , не скажу що якось зволожує,але і не очищує до скрипу.

Гель прозорий, добре піниться , гарно очищує і виконує всі стандартні функції. Ціна дуже бюджетна. Особливо приємно що це наш український виробник. Тепер придивлюсь і до інших товарів)

Дякую за увагу 🤗

Tink Superfood for body
Tink Superfood for body