molena

Улюблений крем для рук 3 роки поспіль

Улюблений крем для рук 3 роки поспіль

Завжди, коли просять порадити крем для рук, я пишу про нього - червоний Garnier "Інтенсивний догляд" ❤️

Купувала його у нас, купувала за кордоном, тому що якість і результат передбачувані.

Туба достатньо велика 75 мл, мені вистачає на весь холодний період і навіть більше, ~8-9 місяців.

По фото ви помітили, що носик у крема широкий. Це через його густу консистенцію. При стандартному отворі, були б проблеми з видавлюванням крема. Молодці, Garnier, все передбачили!

Отже крем блідо-рожевго відтінку, плотнуватий, але при нанесенні легко розподіляється та вбирається. Він наче огортає шкіру, залишає оксамитовий фініш. Дуже важливо, що крем не залишає плівки та масності на руках.
Моя ідеальна формула: нанесла - хвилинка - продовжую займатися своїми справами.

Щодо формули, тобто складу крема - Garnier ніколи не славився ідеальними складами і цей випадок не виключення:

Aqua/Water, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Glyceryl Stearate Se, Dimethicone, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, CI 14700/Red 4, Linalool, Geraniol, Eugenol, Limonene, Hydroxycitronellal, Hydroxysohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance.

Але для мене +, що немає мінеральної олії, а є класний компонент алантоїн, який відповідає за
✔️загоєння та відновлення епідермісу
✔️усунення лущення та сухості шкіри.

Улюблений крем для рук 3 роки поспіль
Улюблений крем для рук 3 роки поспіль

Купила миючий засіб Fairy, від якого з руками щось страшне робиться. Останній раз для фото помила посуд і ви бачите, яке "до". А "після" Garnier гарно прибрав сухість та повернув шкірі м'якість та гладкість.